XIX Niedziela w ciągu roku
11 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 8.30 śp. Eliza ROSZAK w 1 r. śm.
godz. 10.00 śp. Lech OLEJNIK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Marianna STRZELCZYK
godz. 18.30 śp. Ilona SOWA

Poniedziałek
12 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Krystyna NOWAKOWSKA 2) Imieninowa s. Klary
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART

Wtorek
13 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Kazimierz WIŚNIEWSKI w 28 r. śm.
godz. 15.00 śp. Jarosław STRZAŁKA w 1 r. śm.
godz. 18.00 Msza św. nowennowa do Matki Bożej Fatimskiej

Środa
14 sierpnia 2019 r.
Św. Maksymiliana
godz. 7.00 śp. Kazimiera, Jan, Antoni NADOLNI; Maria, Władysław, Stanisław, Władysław KAŁĄŻNI
godz. 15.00 śp. Wiesław FRĄTCZAK
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART

Czwartek
15 sierpnia 2019 r.
WNIEBOWZIĘCIE NMP
godz. 7.00 śp. Mieczysław KRAWCZYK
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janiny i Jana TOMERA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Mirosława JAWORSKA
godz. 18.30 śp. Marianna, Franciszek, Józef JAROMA

Piątek
16 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Helena MAJEWSKA
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 18.00 śp. Janina DZIUBEK

Sobota
17 sierpnia 2019 r.
Św. Jacka
godz. 7.00 śp. Magdalena ŁYSZCZAK
godz. 15.00 śp. Wacław w 20 r. śm. i Weronika NOWACZYK
godz. 18.00 1) śp. Marianna i Zdzisław JAŚKIEWICZ 2) Dziękczynna za otrzymane łaski w 30 rocz. sakram. małżeństwa Doroty i Edwarda z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata


XX Niedziela w ciągu roku
18 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 ZA PARAFIAN
godz. 8.30 śp. Krystyna, Mieczysław, Stanisława, Wawrzyniec KACZKOWSCY
godz. 10.00 śp. Jadwiga ŁYSZCZYK w 6 r. śm.
godz. 11.30 Dziękczynna w 95 rocz. urodzin Natalii Łyszczyńskiej z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Jan GRZEŚ
godz. 18.30 śp. Kazimierz WOJNICKI w 4 r. śm.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE


XVIII Niedziela
w ciągu roku
4 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 W intencji Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Aniela, Franciszek JAGIELSCY: Maria, Wojciech, Edward CZAPLICCY
godz. 10.00 śp. Stefania, Adam, Mieczysław SOBCZAK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Dariusz SZPILER; Marta, Kazimierz SZUKALSCY
godz. 18.30 śp. Dominik GRELOWSKI w 9 r. śm.

Poniedziałek
5 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Barbara SOBOLEWSKA
godz. 15.00 śp. Juliusz BRAWATA
godz. 18.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Tadeusz NOWACKI; Stanisława, Kazimierz, Jan, Tomasz LUBECCY

Wtorek
6 sierpnia 2019 r.
Przemienienie Pańskie
godz. 7.00 1) śp. Barbara WOJSA 2) Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Jerzego z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 9.00 śp. Grzegorz BOROŃ
godz. 15.00 śp. Eugeniusz GAPSKI
godz. 18.00 Msza św. nowennowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
7 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Franciszek PATERSKI
godz. 15.00 śp. Jadwiga PLUCIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Stanisława RACZYŃSKA w 30 r. śm.; Edward RACZYŃSKI w 14 r. śm. 2) śp. Sławomir LEWANDOWSKI

Czwartek
8 sierpnia 2019 r.
św. Dominika
godz. 7.00 śp. Józef PAWŁOWSKI
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 18.00 śp. Franciszka, Kacper, Henryk JEZIERSCY, Kazimierz WALCZAK

Piątek
9 sierpnia 2019 r.
Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)
godz. 7.00 1) W intencji pielgrzymów 2) śp. Wiktor MAZANOWSKI; Anna, Józef CYGLER
godz. 15.00 śp. Alicja ELCNER w 3 r. śm.
godz. 18.00 śp. Janina DZIUBEK

Sobota
10 sierpnia 2019 r.
Św. Wawrzyńca
godz. 7.00 śp. Agnieszka i Tadeusz KURZAWA
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 16.00 Msza ślubna: Klaudia i Patryk
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART


XIX Niedziela
w ciągu roku
11 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 8.30 śp. Eliza ROSZAK w 1 r. śm.
godz. 10.00 śp. Lech OLEJNIK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Marianna STRZELCZYK
godz. 18.30 śp. Ilona SOWA

 

XVII Niedziela
w ciągu roku
28 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Teresa SZERMER
godz. 8.30 śp. Kazimiera, Józef, Jan KORDOS
godz. 10.00 śp. Krystyna GÓŹDŹ w 8 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Anna i Jan KRAKUS
godz. 18.30 śp. Paweł SZCZEPAŃSKI

Poniedziałek
29 lipca 2019 r.
św. Marty
godz. 7.00 śp. Janina i Jan
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 18.00 śp. Andrzej SOWACKI

Wtorek
30 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina PIETRZAK
godz. 15.00 śp. Marianna TUŁAZIŃSKA w 1r. śm.
godz. 18.00 Msza św. nowennowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
31 lipca 2019 r.
św. Ignacego z Loyoli
godz. 7.00 śp. Zbigniew, Anna i Antoni JARENTOWSCY
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 18.00 śp. Janina DZIUBEK

Czwartek
1 sierpnia 2019 r.
św. Alfonsa M. Liguoriego
godz. 7.00 śp. Franciszek PATERSKI
godz. 15.00 śp. Juliusz BRAWATA
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART

Piątek
2 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Barbara SOBOLEWSKA
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART

Sobota
3 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Andrzej KRATTA
godz. 15.00 śp. Marianna Olczak
godz. 17.00 Msza ślubna: Aleksandra i Adam
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART

XVIII Niedziela
w ciągu roku
4 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 W intencji Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Aniela, Franciszek JAGIELSCY, Maria, Wojciech, Edward CZAPLICCY
godz. 10.00 śp. Stefania, Adam, Mieczysław SOBCZAK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Dariusz SZPILER, Marta i Kazimierz SZUKALSCY
godz. 18.30 śp. Dominik GRELOWSKI w 9 r. śm.

XVI Niedziela
w ciągu roku
21 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 8.30 śp. Adam i Weronika KACZMAREK; Stanisława i Józef BORA
godz. 10.00 śp. Tadeusz STĘPKOWSKI w 11 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN – śp. Ks. Prał. Roman WILIŃSKI
godz. 13.00 śp. Jadwiga BUBLICKA
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

Poniedziałek
22 lipca 2019 r.
św. Marii Magdaleny
godz. 7.00 śp. Franciszek PATERSKI
godz. 15.00 śp. Janina DZIUBEK
godz. 18.00 śp. Andrzej SOWACKI

Wtorek
23 lipca 2019 r.
Św. Brygidy
godz. 7.00 śp. Czesława ANTCZAK
godz. 15.00 śp. Zofia ŻELAZNA
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
24 lipca 2019 r.
Św. Kingi godz.
godz. 7.00 śp. Janina PIETRZAK
godz. 15.00 śp. Pelagia MASZTALERZ
godz. 18.00 śp. Jerzy ZAPART

Czwartek
25 lipca 2019 r.
Św. Jakuba, Ap.
godz. 7.00 śp. Franciszek DELEBIS
godz. 15.00 śp. Sabina CHACHUŁA
godz. 18.00 1) śp. Eugeniusz RADZIEMSKI 2) śp. Jerzy ZAPART

Piątek
26 lipca 2019 r.
Św. Joachima i Anny
godz. 7.00 śp. Magdalena ŁYSZCZAK
godz. 15.00 śp. Maciej PERLIK
godz. 18.00 śp. Anna i Michał CHOJNACCY

Sobota
27 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA
godz. 15.00 Dziękczynna za dar I Komunii św. z prośbą o wszelkie łaski, dary Ducha Św. i opiekę Matki  Bożej dla Kai FORNALSKIEJ
godz. 17.00 Msza ślubna: Dorota i Bartosz
godz. 18.00 śp. Zofia MATYSIAK

XVII Niedziela
w ciągu roku
28 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Teresa SZERMER
godz. 8.30 śp. Kazimiera, Józef, Jan KORDOS
godz. 10.00 śp. Krystyna GÓŹDŹ w 8 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Anna i Jan KRAKUS
godz. 18.30 śp. Paweł SZCZEPAŃSKI

 

XIV Niedziela w ciągu roku
7 lipca 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Janina KLIBER
godz. 10.00 śp. Józefa, Franciszek, Stanisław DULIBA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stanisław MACIOŁEK
godz. 18.30 śp. Izabella KUNIKOWSKA

Poniedziałek
8 lipca 2019 r.
Św. Jana z Dukli godz. 7.00 śp. Teresa ZACHARA
godz. 15.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.00 1) śp. Krzysztof ANDRZEJAK 2) śp. s. Maria Lucyna KORNACKA

Wtorek
9 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Wojciech SZOSTAKOWSKI
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
10 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Helena JANUSZKIEWICZ
godz. 15.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.00 1) śp. Wiesław KUCHARSKI 2) śp. Halina WIATROWSKA

Czwartek
11 lipca 2019 r.
Św. Benedykta
godz. 7.00 śp. Helena JANUSZKIEWICZ
godz. 15.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 18.00 śp. Wiesław KUCHARSKI

Piątek
12 lipca 2019 r.
Św. Brunona
godz. 7.00 śp. Jadwiga BIEGAŃSKA
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 16.00 Msza ślubna: Beata i Łukasz
godz. 18.00 śp. Marianna WANAT

Sobota
13 lipca 2019 r.
Św. Andrzeja Świerada
godz. 7.00 śp. Magdalena ŁYSZCZAK
godz. 15.00 śp. Henryk KICAL
godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej FATIMSKIEJ


XV Niedziela w ciągu roku
14 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina DZIUBEK
godz. 8.30 śp. Kazimiera i Michał DURNIK
godz. 10.00 śp. Henryk KOWALSKI
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jadwiga BUBLICKA
godz. 18.30 śp. Jerzy, Jadwiga, Bogumił JANKOWSCY

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search