XXVIII Niedziela
w ciągu roku
13 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Stanisława, Marianna, Rafał, Edward, Jan GARCZAREK
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Maciej HOŁYS
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Edward CEPAK i zmarli z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASOW
godz. 16.00 śp. Stefania i Edward EWIAK
godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej FATIMSKIEJ

Poniedziałek
14 października2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Zofia FIGIEL
godz. 15.00 1) śp. Irena LIS 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Józef JAWOROWICZ 2) śp. Stefania MACIEJCZYK

Wtorek
15 października2019 r.
Św. Teresy od Jezusa
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Antoni, Stanisława, Antoni DZIKOWSCY
godz. 15.00 1) śp. Jadwiga PACHOLCZYK 2) śp. Maria SŁOCZYŃSKA
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Franciszek WANAT

Środa
16 października 2019 r.
Św. Jadwigi Śląskiej
godz. 7.00 1) śp. Roman MAZUR 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Genowefa NOWAK 2) śp. Agnieszka MAKOWSKA w 7 r. śm.; Zygmunt MAKOWSKI
godz. 18.00 1) śp. Janina GAŁĘZKA 2) śp. Magdalena ŁYSZCZAK

Czwartek
17 października 2019 r.
Św. Ignacego Antiocheńskiego
godz. 7.00 1) śp. Jadwiga i Jan MARCZAK; Mirosława i Adam WOJCIECHOWSCY, Helena ANTCZAK 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) śp. Anna, Wacław ŻUBROWSCY i zm. z rodziny
godz. 18.00 1) śp. Tadeusz PACEWICZ w 4 r. śm. 2) śp. Stanisława OLSZANOWSKA

Piątek
18 października 2019 r.
Św. Łukasza Ew.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Maria HOFFMANN
godz. 15.00 1) śp. Krystyna KRASZKIEWICZ 2) śp. Jan TRZECIAK w 6 r. śm., zmarli z rodzin: WROCZYŃSKICH, DRYTKIEWICZ, TRZECIAK KOWALSKICH, MIKOŁAJEWSKICH
godz. 18.00 1) śp. Stefan BARTKOWIAK 2) śp. Janina KUCIŃSKA 3) śp. Lech RUBIŃSKI

Sobota
19 października 2019 r.
Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Jolanta GODŁÓW
godz. 15.00 1) śp. Klara KARBOWA 2) śp. Wanda PINCZEWSKA
godz. 18.00 1) śp. Helena, Stanisław, Jan PIETRUSZKA 2) śp. Joanna DURAS

XXIX Niedziela
w ciągu roku
20 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 8.30 śp. Henryk i Kazimiera GÓRSCY
godz. 10.00 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 1) śp. ZA PARAFIAN 2) śp. Józef i Józefa MILITOWSCY
godz. 13.00 Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Barbary POŚPIECH z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
godz. 16.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.30 śp. Bogdan MAĆKOWIAK

 

XXVII Niedziela
w ciągu roku
6 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Maria STAROŃ w 9 r. śm.  2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Franciszka, Kacper, Henryk JEZIERSCY; Kazimierz WALCZAK
godz. 10.00 Msza św. w dolnym k-le w j. migowym ZA PARAFIAN
godz. 11.30 Dziękczynna w dniu urodzin Marianny GRZESIAK z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 zm. z rodzin: FILIPOWICZ, SIBIŃSKICH, SOBCZAK, BŁASZCZYK, JUDA
godz. 16.00 śp. Henryka KUBIK w 6 r. śm.; Krzysztof NOWAK w 11 r. śm.
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Stanisława i Sylwester NOWAKOWSCY

Poniedziałek
7 października2019 r.
NMP Różańcowej
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Krzysztof FAR
godz. 15.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Magdalena ŁYSZCZAK 2) śp. Janina GAŁĘZKA

Wtorek
8 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Hieronim NOWACZYK
godz. 15.00 1) śp. Wincenty i Stanisława GÓRECCY; Józef i Rozalia KOZICA 2) śp. Irena LIS
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Janina PIETRZAK

Środa
9 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Marian KOZERA
godz. 18.00 1) śp. Anna WOJCIECHOWSKA 2) śp. Józefa KOWALSKA

Czwartek
10 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Józef SARNOWSKI 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) śp. Barbara SOBAŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Magdalena ŁYSZCZAK 2) śp. Grzegorz GŁĘBOWSKI 3) śp. Wincenty BERA

Piątek
11 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary, Katarzyny i Krystyny oraz dla ich rodzin
godz. 18.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Stefania MACIEJCZYK 3) śp. Helena KUCZYK

Sobota
12 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof SPAŁKA 2) śp. Beata ADAMOWICZ 3) śp. Bożenna OGRODNICZAK w 1 r. śm.
godz. 18.00 1) śp. Helena JANUSZKIEWICZ 2) śp. Konrad WOJCIECHOWSKI w 1 r. śm. 3) śp. Jadwiga SMOLICKA

XXVIII Niedziela
w ciągu roku
13 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Stanisława, Marianna, Rafał, Edward, Jan GARCZAREK
godz. 8.30 śp. Henryk i Kazimiera GÓRSCY
godz. 10.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Maciej HOŁYS
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Edward CEPAK i zmarli z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASOW
godz. 16.00 śp. Stefania i Edward EWIAK
godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej FATIMSKIEJ

 

XXVI Niedziela
w ciągu roku
29 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ w 3 r. śm.
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Zenobia MAŚLAK
godz. 11.30 1) Dziękczynna w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Bartosza i Honoraty z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2) ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 16.00 śp. Marianna i Stefan FILIPOWICZ
godz. 17.00 SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE w ramach Forum
godz. 18.30 śp. Marianna i Henryk WROTKOWSCY

Poniedziałek
30 września 2019 r.
Św. Hieronima
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Michał KURZ
godz. 15.00 1) śp. Anna i Michał CHOJNACCY 2) śp. Zbigniew RYBCZYŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Helena MAJEWSKA 2) śp. Stanisława i Eugeniusz KLIMIŃSCY; Jadwiga i Bolesław WRONIECCY

Wtorek
1 października 2019 r.
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Barbara WAPIŃSKA 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Leszek PIETRZAK


Środa
2 października 2019 r.
Św. Aniołów Stróżów
godz. 7.00 1) śp. Józef SARNOWSKI 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Rozalia i Stanisław GÓRECCY; Helena i Stanisław KWIDZIŃSCY
godz. 18.00 1) śp. Sebastian WAWRZYNIAK 2) śp. s. Teofila KOSTRZAK

Czwartek
3 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Genowefa NOWAK 2) śp. Barbara SOBAŃSKA
godz. 18.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Jerzy ZAPART

Piątek
4 października 2019 r.
Św. Franciszka z Asyżu
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz KAROLEWICZ 2) śp. Marianna, Bolesław i zm. z rodzin:  DOMINIAK, KURDYK, SOBOLEWSKICH
godz. 16.00 Msza ślubna: Magdalena i Łukasz
godz. 18.00 1) śp. Helena MIKOŁAJCZYK 2) śp. Tadeusz NOWACKI; Stanisława, Kazimierz, Jan, Tomasz LUBECCY 3) śp. Magdalena ŁYSZCZAK

Sobota
5 października 2019 r.
Św. Faustyny
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Anna BARTOSIK 2) śp. Karol NOWAK  3) śp. Krystyna, Maria, Tomasz, Lesław STARAK
godz. 18.00 1) śp. Andrzej KRATTA 2) śp. Wojciech BOROWSKI w 10 r. śm.

XXVII Niedziela
w ciągu roku
6 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Maria STAROŃ w 9 r. śm.  2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Franciszka, Kacper, Henryk JEZIERSCY; Kazimierz WALCZAK
godz. 10.00 Msza św. w dolnym k-le w j. migowym ZA PARAFIAN
godz. 11.30 Dziękczynna w dniu urodzin Marianny GRZESIAK z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 zm. z rodzin: FILIPOWICZ, SIBIŃSKICH, SOBCZAK, BŁASZCZYK, JUDA
godz. 16.00 śp. Henryka KUBIK (kobieta) w 6 r. śm.; Krzysztof NOWAK w 11 r. śm.
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Stanisława i Sylwester NOWAKOWSCY

 

XXV Niedziela
w ciągu roku
22 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Marianna i Stanisław WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 10.00 1) śp. Janina i Wacław NIEMIEC 2) śp. Andrzej KRATTA
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Ewy i Sylwii
godz. 16.00 śp. Helena i Stanisław PRZYBYLSCY
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Henryk KICAL w 6 r. śm.

Poniedziałek
23 września 2019 r.
Św. ojca PIO
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Maria i Tadeusz SERAFIN; Maria i Czesław LEWANDOWSCY
3) Błagalna o łaskę powrotu do zdrowia, o zaufanie w Bożą moc i opiekę dla Pawła
godz. 10-14 KONCERTY EDUKACYJNE w dolnym kościele
godz. 15.00 1) śp. Barbara WOJSA 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Józef JAWOROWICZ 2) śp. Juliusz BRAWATA

Wtorek
24 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 15.00 1) śp. Jan DĘBISZEWSKI 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Kryspina GORZELAŃCZYK

Środa
25 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Józef KALINOWSKI w 7 r. śm. 2) śp. Zbigniew RYBCZYŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Zdzisław KAŹMIERCZAK 2) śp. Janina MIKOŁAJCZYK

Czwartek
26 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara i Roman RUDOWICZ 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Kazimierz BOGUSIAK 2) śp. Janina, Paweł, Włodzimierz KRZYŻANOWSCY i zm. z rodziny
godz. 18.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Andrzej KRATTA 3) śp. Elżbieta SOBCZAK w 5 r. śm.

Piątek
27 września 2019 r.
Św. Wincentego ὰ Paulo
III FORUM NOWEJ EWANGELIZACJI
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Krzysztof FAR 3) dusze w czyśćcu cierpiące
godz. 15.00 1) śp. Marianna, Jan, Józefa CHILCZUK 2) śp. Daniela KURAS
godz. 20.00 1) śp. Marianna MARCINIAK 2) śp. Bogumiła ZDUNIAK w 13 r. śm.; Halina PIETRZAK w 17 r. śm.

Sobota
28 września 2019 r. 
Św. Wacława
godz. 7.00 1) śp. Renard ALEJZIAK w 1 r. śm. 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 16.00 Msza ślubna: Adam i Karolina
godz. 17.00 Msza ślubna: Piotr i Katarzyna
godz. 18.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Ryszard STAWICKI w 10 r. śm.

XXVI Niedziela
w ciągu roku
29 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ w 3 r. śm.
godz. 8.30 śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 10.00 śp. Zenobia MAŚLAK
godz. 11.30 1) Dziękczynna w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Bartosza i Honoraty z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2) ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 16.00 śp. Marianna i Stefan FILIPOWICZ
godz. 17.00 SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE w ramach Forum
godz. 18.30 śp. Marianna i Henryk WROTKOWSCY

 

XXIV Niedziela
w ciągu roku
15 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Marianna i Kacper ŁUKASZONEK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 8.30 śp. Alina i Marian GÓRALSCY
godz. 10.00 1) śp. Janina GAŁĘSKA 2) śp. Kazimierz KOŚCIELNY w 7 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Marianna i Stanisław LAMEK
godz. 16.00 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ w 3 r. śm.
godz. 18.30 śp. Janina RATAJCZYK w 1 r. śm.

Poniedziałek
16 września 2019 r.
Św. Korneliusza i Cypriana
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. śp. Kazimiera, Jan, Antoni NADOLNI; Maria, Władysław, Stanisław, Władysław KAŁĄŻNI
godz. 15.00 1) śp. Alicja GEBEL 2) śp. Janina GAŁĘSKA
godz. 18.00 1) śp. Bogumiła i Wojciech WIELKOPOLSCY 2) śp. Kazimiera WOŹNIAK w 1 r. śm.

Wtorek
17 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Barbara SOBAŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Wiesław LAUDOWICZ 2) śp. Tadeusz KAROLEWICZ
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Łucja FORMUS

Środa
18 września 2019 r.
Św. Stanisława Kostki, patrona Polski
godz. 7.00 1) śp. Zdzisław JOPEK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Grażyna JANAS 2) śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Zofia KRÓLEWIAK 2) śp. Pelagia MASZTALERZ

Czwartek
19 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 14.30 G-K śp. Władysław KOSIŃSKI SPOTKANIE DLA KATECHETÓW
godz. 15.00 D-K śp. Jacek SYSKA godz. 18.00 1) śp. Edward ŁĄTKOWSKI 2) śp. Władysław, Apolonia, Józef OLCZAK; Franciszek, Katarzyna NOWACZYK; Weronika BIERNACIK

Piątek
20 września 2019 r. 
Św. Męczenników Koreańskich
godz. 7.00 1) Dziękczynna w 50 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Zofii i Eugeniusza PRZYGOŃSKICH z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2) Dziękczynna w 30 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Piotra PRZYBYŁOWSKICH z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla wszystkich urodzonych w tej rodzinie
godz. 15.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Genowefa KOŁODZIEJCZYK 2) śp. Anna CIESIELSKA 3) śp. Zofia WIETRZYK

Sobota
21 września 2019 r.
Św. Mateusza, Ap. i Ew.
godz. 7.00 1) śp. Genowefa i Józef JUREK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Helena i Stanisław PRZYBYLSCY 2) śp. Krzysztof SPAŁKA
godz. 17.00 Msza ślubna: Piotr i Anna
godz. 18.00 1) śp. Sabina CHACHUŁA 2) śp. Jan MASZKOWSKI w 10 r. śm.

XXV Niedziela
w ciągu roku
22 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Marianna i Stanisław WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 10.00 1) śp. Janina i Wacław NIEMIEC 2) śp. Andrzej KRATTA
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Ewy i Sylwii
godz. 16.00 śp. Helena i Stanisław PRZYBYLSCY
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Henryk KICAL w 6 r. śm.

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search