VI Niedziela
Wielkiego Postu

14 kwietnia 2019 r.
NIEDZIELA PALMOWA
godz. 7.00 śp. Maria, Stefan, Józef WOLNI
godz. 8.30 śp. Maria i Stefan KOWALIŃSCY
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 10.00 śp. Marek JAROSZKIEWICZ
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN – procesja z palmami 2) śp. Stanisław MUJTA
godz. 13.00 śp. Ryszard JARYCH w 2 r. śm.
godz. 16.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.50 DROGA KRZYŻOWA ulicami parafii
godz. 18.30 śp. Bogdan MARSZAŁ

Wielki
Poniedziałek
15 kwietnia 2018 r.
godz. 7.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Helena GMYREK w 1 r. śm.
godz. 15.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA 2) śp. Marek POŁOŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Anna JANIAK 2) śp. Marian BŁASZCZAK

Wielki Wtorek
16 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Marianna i Zygmunt MIELCZAREK 2) śp. Wojciech SPYCHALSKI
godz. 15.00 1) śp. Helena PIESTRZYŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Józefa BOCH

Wielka Środa
17 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Regina WOJCIECHOWSKA
godz. 8.00 śp. Janina PIETRZAK
godz. 9.30 1) śp. Zofia WARDĘGA 2) śp. prof. Mieczysław INGLOT
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Elżbieta BĄK w 12 r. śm.; Genowefa i Czesław BĄK 3) śp. Jerzy ZAPART
Od 19.00 do 23.00 NOC KONFESJONAŁÓW

Wielki Czwartek
18 kwietnia 2019 r.
godz. 18.00 1) śp. Władysław i Józefa KUSZA; zm. z rodz. GARNCAREK i KUSZA 2) śp. Stanisław SOBOCKI 3) śp. Jadwiga SZALEK 4) śp. Pelagia i Stanisław JEZIERSCY 5) śp. Józef MARCINEK

Wielki Piątek
19 kwietnia 2019 r.
godz. 18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

Wielka Sobota
20 kwietnia 2019 r.
WIGILIA PASCHALNA
godz. 21.00 1) śp. Władysława i Aleksander SZUBRYT; Andrzej, Marianna i Zygmunt KOTEWICZ; Janina i Bronisław WALKOWSCY 2) śp. Władysława, Edward, Jerzy REĆKO 3) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 4) śp. Jan GÓRALSKI 5) śp. Mirosława JAWORSKA 6) ZA PARAFIAN

NIEDZIELA
Zmartwychwstania
21 kwietnia 2019 r.
I Niedziela Wielkanocna
Nie ma Mszy św. o godz. 7.00

godz. 8.30 śp. Bogdan MARSZAŁ
godz. 10.00 1) śp. Urszula JARUGA w 30 r. śm. 2) śp. Józef PŁÓCIENNIK
godz. 11.30 śp. Anna SYNENKO
godz. 13.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 16.00 śp. Dariusz FIGANIAK
godz. 18.30 śp. Joanna WIATROWSKA w 3 r. śm.

Poniedziałek Wielkanocny
22 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Henryka i Antoni WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Henryk JĘDROSZKA
godz. 10.00 1) śp. Juliusz PIĘKOŚ 2) śp. Krystyna i Józef TOMASZEWSCY
godz. 11.30 śp. Zofia i Stanisław MIZGIRO i zm. z rodziny
godz. 13.00 śp. Maria i Bolesław MUSIAŁ
godz. 16.00 śp. Henryk SKOTOWSKI
godz. 18.30 śp. Jan SZULETA w 2 r. śm.

 

 

V Niedziela
Wielkiego Postu
7 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Paweł KWINTA
godz. 10.00 1) śp. Juliusz PIĘKOŚ 2) Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Klaudii z prośba o wszelki łaski i dary Ducha Św. oraz Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.00 śp. Aniela i Eugeniusz GRODZIŃSCY
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Marianna i Adam GRAJEK

Poniedziałek
8 kwietnia 2018 r.
godz. 7.00 1) śp. s. Michaela BANASIAK 2) O dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej w nadchodzących egzaminach dla Aleksandry
godz. 15.00 1) śp. Dominik DĄBROWSKI 2) śp. Bożena GRALIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Anna KOŃCZYŃSKA 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI

Wtorek
9 kwietnia 2019 r. 
godz. 7.00 1) śp. Zenobia, Helena, Józef, Ludwik MAŚLAK 2) śp. Antonina MALAŚ
godz. 15.00 1) śp. Jan RACZEK 2) śp. Antoni ANDRZEJAK
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Anna KOŃCZYŃSKA

Środa
10 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. s. Michaela BANASIAK 2) śp. Tomasz TACZAŁA
godz. 15.00 1) śp. Antoni ANDRZEJAK 2) śp. Urszula WOJCIECHOWSKA w 32 r. śm.
godz. 18.00 1) śp. Jadwiga SZALEK 2) śp. Jadwiga w 2 r. śm.; Zbigniew, Natalia, Kazimierz, Jadwiga JAKUBOWSCY

Czwartek
11 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Wojciech SPYCHALSKI 2) śp. Artur SZYDŁOWSKI w 21 r. śm.; Anna i Wojciech SZYDŁOWSCY
godz. 15.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA 2) śp. Janina SERAFIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Patryk MIGASIEWICZ 2) śp. Tadeusz MIKUCKI w 2 r. śm.

Piątek
12 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Antoni DZIKOWSKI
godz. 15.00 1) śp. Kazimiera DURNIK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Józefa WOŹNIAK 2) śp. Zenon HOHULA

Sobota
13 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Kazimierz JANIAK w 19 r. śm.
godz. 15.00 1) śp. Sławomir KITT w 5 r. śm. 2) śp. Henryk WOJCIECHOWSKI
godz. 18.00 1) Nowenna do MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ 2) śp. Jan KOWALCZYK


VI Niedziela
Wielkiego Postu
14 kwietnia 2019 r.
NIEDZIELA PALMOWA
godz. 7.00 śp. Maria, Stefan, Józef WOLNI
godz. 8.30 śp. Maria i Stefan KOWALIŃSCY
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 10.00 śp. Marek JAROSZKIEWICZ
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN – procesja z palmami 2) śp. Stanisław MUJTA
godz. 13.00 śp. Ryszard JARYCH w 2 r. śm.
godz. 16.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.50 DROGA KRZYŻOWA ulicami parafii
godz. 18.30 śp. Bogdan MARSZAŁ

 

 

 

 

 

 

IV Niedziela
Wielkiego Postu 31 marca 2019 r.
REKOLEKCJE
godz. 7.00 śp. Teresa WINNICKA i Julian JANUS
godz. 8.30 śp. Ryszard HOHULA
godz. 10.00 1) śp. Janina WRONIECKA w 1 r. śm. 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.00 śp. Stanisław LISSE
godz. 17.15 Msza św. w Domu Kombatanta
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Władysław i Józefa PIEKARSCY; Czesław JAKUBCZAK; Halina MACIEJEWSKA

Poniedziałek
1 kwietnia 2018 r.
REKOLEKCJE
godz. 7.00 śp. Krystyna AUGUSTYNIAK
godz. 15.00 1) śp. Henryk KEMPA 2) śp. Janina STASZAK
godz. 18.00 1) śp. Ryszard PRZEPIÓRKA 2) śp. Krystyna DĄBROWSKA
godz. 19.30 1) śp. Mieczysław KAWKA 2) śp. Anna SYNENKO

Wtorek
2 kwietnia 2019 r.
REKOLEKCJE
godz. 7.00 śp. Stanisława PAWLAK
godz. 15.00 1) śp. Zbysław CIEŚLAK 2) śp. Antoni ANDRZEJAK
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Zofia SŁOMIAN
godz. 19.30 1) śp. Wiesław WOJTAROWICZ 2) śp. Mieczysław PRZEPIÓRKA

Środa
3 kwietnia 2019 r.
REKOLEKCJE
godz. 7.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 9.00 śp. Tadeusz BIAŁOSKÓRSKI
godz. 10.30 1) śp. Arkadiusz ANTONOWICZ 2) śp. Evita TAURINA-ZOMKOWSKA
godz. 15.00 śp. Grzegorz MIELCZAREK
godz. 18.00 1) śp. Izabella KUNIKOWSKA 2) śp. Aniela i Zygmunt GAŁKA; Józefa i Józef DZIĘCIELSCY
godz. 19.30 śp. Stefan TRZĘSOWSKI

I Czwartek
4 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. s. Michaela BANASIAK
godz. 15.00 1) śp. Władysława ŁAKOMA w 8 r. śm.; Stanisław ŁAKOMY 2) śp. Janina WOŹNIAKOWSKA
godz. 18.00 1) śp. Irena i Mieczysław SKOWRON 2) śp. Anna KOŃCZYŃSKA 3) śp. Roman KRZANOWSKI


I Piątek
5 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 9.00 śp. Teresa SNAGLEWSKA
godz. 15.00 1) śp. Kazimiera DURNIK 2) śp. Regina WOJCIECHOWSKA
godz. 18.00 1) śp. Anna KOŃCZYŃSKA 2) śp. Tadeusz STAWICKI w 6 r. śm.; Władysława OKOŃ

I Sobota
6 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 15.00 1) śp. Zbigniew MUSIEDLAK 2) śp. Zbysław CIEŚLAK
godz. 18.00 1) śp. Józef, Zofia, Antonina, Szczepan ŚMIGIELSCY 2) śp. Ryszard PRZEPIÓRKA

V Niedziela
Wielkiego Postu
7 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Paweł KWINTA
godz. 10.00 1) śp. Juliusz PIĘKOŚ  2) Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Klaudii z prośba o wszelki łaski i dary Ducha Św. oraz Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.00 śp. Aniela i Eugeniusz GRODZIŃSCY
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Marianna i Adam GRAJEK

 

III Niedziela
Wielkiego Postu

24 marca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 8.30 śp. Władysława, Józef, Sławomir, Krystian PRZYBYLAK
godz. 10.00 śp. Celina, Józef KANIA; Józef MIELCZAREK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN; śp. ks. Bogumił JÓŹWIAK w 6 r.śm.
godz. 13.00 śp. Andrzej BILSKI w kolejną rocz. śm.
godz. 16.00 śp. Kazimierz GNEROWICZ w 11 r. śm.
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Marianna i Henryk WROTKOWSCY

Poniedziałek
25 marca 2018 r.
Urocz. Zwiastowania NMP
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 9.00 śp. Helena LEBOWSKA
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Janina DWORCZYK
godz. 18.00 1) śp. Urszula SZEWCZYK 2) śp. Aurelia SZYMANOWSKA

Wtorek
26 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) śp. Stanisław WRÓBLEWSKI w 7 r. śm.
godz. 15.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Izabella KUNIKOWSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Anna KOŃCZYŃSKA

Środa
27 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Bogumiła POPŁAWSKA 2) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Zbysław CIEŚLAK 2) śp. Helena LEBOWSKA
godz. 18.00 1) śp. Urszula SZEWCZYK 2) śp. Elżbieta BENDKOWSKA

Czwartek
28 marca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Zbysław CIEŚLAK 2) śp. Stanisława BINKOWSKA i Jadwiga PACHOLCZYK
godz. 18.00 1) śp. Urszula SZEWCZYK 2) śp. Barbara LASOTA 3) śp. Eugenia JUSZCZAK


Piątek
29 marca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Małgorzata CZARNA 2) śp. Grzegorz MIELCZAREK
godz. 18.00 1) śp. Anna KOŃCZYŃSKA 2) śp. Urszula SZEWCZYK 3) śp. Helena PILARSKA

Sobota
30 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) śp. Janina DZIUBEK
godz. 15.00 1) śp. Zbysław CIEŚLAK 2) śp. Zofia JUSZCZAK
godz. 18.00 1) śp. Władysław i Janina WOJCIECHOWSCY 2) śp. Natalia i Marian MATUSZEWSCY


IV Niedziela
Wielkiego Postu
31 marca 2019 r.
REKOLEKCJE
godz. 7.00 śp. Teresa WINNICKA i Julian JANUS
godz. 8.30 śp. Ryszard HOHULA
godz. 10.00 1) śp. Janina WRONIECKA w 1 r. śm. 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.00 śp. Stanisław LISSE
godz. 17.15 Msza św. w Domu Kombatanta
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Władysław i Józefa PIEKARSCY; Czesław JAKUBCZAK; Halina MACIEJEWSKA

 

II Niedziela
Wielkiego Postu

17 marca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 8.30 śp. Krystyna, Mieczysław, Stanisława, Wawrzyniec KACZKOWSCY
godz. 10.00 śp. Kazimierz GNIEDIUK w 20 r. śm.; Józefa, Aleksander, Mieczysław GNIEDIUK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Urszula i Andrzej NARBUT
godz. 16.00 śp. Sławomir DROBNIK
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Juliusz PIĘKOŚ

Poniedziałek
18 marca 2018 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) O wszelkie potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i siły w cierpieniu dla Józefy RADZIK
godz. 15.00 1) śp. Zbigniew ROSIAK 2) śp. Janina WOŹNIAKOWSKA
godz. 18.00 1) śp. Urszula SZEWCZYK 2) śp. Czesława i Józef PAKUŁA; Józefa i Wiktor POKOJEWSCY

Wtorek
19 marca 2019 r.
Uroczystość Św. Józefa
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) śp. Jan FERESZTYN w 4 r. śm.
godz. 9.00 śp. Józef SMOLARSKI
godz. 15.00 1) śp. Cecylia, Teresa, Zygmunt, Józef BALIŃSCY 2) śp. Józefa i Józef SKOCZYLAS; zm. z rodz. SKOCZYLAS i CEPAK
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
20 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Kazimierz i Zofia BANASZAK 2) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Bronisława LECH w 8 r. śm. 2) śp. Patryk MIGASIEWICZ
godz. 18.00 1) śp. Jarosław WILNER 2) śp. Józef i Stefania PRZYGODZCY

Czwartek
21 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) śp. Wojciech SPYCHALSKI
godz. 15.00 1) śp. Tomasz PŁUCIENNIK 2) śp. Józef i Regina MATEUSIAK
godz. 18.00 1) śp. Urszula SZEWCZYK 2) śp. Aurelia SZYMANOWSKA


Piątek
22 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) śp. Arkadiusz ANTONOWICZ
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Zofia ZAKROCKA i Jerzy ZAPART
godz. 17.00 Droga krzyżowa dla dzieci
godz. 17.30 Droga krzyżowa dla dorosłych
godz. 18.00 1) śp. Józef SZTANDERA w 5 r. śm. 2) śp. Urszula SZEWCZYK

Sobota
23 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.) 2) śp. Zbysław CIEŚLAK
godz. 15.00 1) śp. Marianna STRZELCZYK 2) śp. Stefania i Stefan TRZĘSOWSCY
godz. 18.00 1) śp. Jan MAGIERA 2) śp. Tomasz TRELA

 

III Niedziela
Wielkiego Postu
24 marca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor.)
godz. 8.30 śp. Władysława, Józef, Sławomir, Krystian PRZYBYLAK
godz. 10.00 śp. Celina, Józef KANIA; Józef MIELCZAREK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN; śp. ks. Bogumił JÓŹWIAK w 6 r.śm.
godz. 13.00 śp. Andrzej BILSKI w kolejną rocz. śm.
godz. 16.00 śp. Kazimierz GNEROWICZ w 11 r. śm.
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE
godz. 18.30 śp. Marianna i Henryk WROTKOWSCY

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2017 Rzymskokoatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search