Niedziela Chrztu Pańskiego
12 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Zofia SMOCZYŃSKA
godz. 8.30 śp. Bronisława i Mieczysław PALAT
godz. 10.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Teresa-Wanda SUSKA
godz. 16.00 śp. Tadeusz JUSZCZAK
godz. 18.30 śp. Urszula SIARKIEWICZ

Poniedziałek
13 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Melania i Sylwester MIKOŁAJCZYK 3) śp. Anna i Michał CHOJNACCY
godz. 15.00 śp. Teodor KUBASIK w 10 r. śm.
godz. 18.00 Nowenna do MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

Wtorek
14 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Zdzisława PELCZARSKA 3) śp. Józef WYBORNY
godz. 15.00 śp. Ewa KUPAJ
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
15 stycznia2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Andrzej ZAŁĘCZNY 3) śp. Małgorzata PASZYN
godz. 15.00 śp. Bożena STRZEBIECKA
godz. 18.00 śp. Elżbieta POPĘDA

Czwartek
16 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Andrzej ZAŁĘCZNY  3) śp. Marek TOMASZEWSKI
godz. 15.00 śp. Genowefa KACZMAREK
godz. 18.00 śp. Zdzisław MOSUR

Piątek
17 stycznia 2020 r.
Św. Antoniego, opata
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Antoni, Stanisława, Antoni DZIKOWSCY 3) śp. Małgorzata PASZYN
godz. 15.00 śp. Zdzisław MOSUR
godz. 18.00 śp. Elżbieta POPĘDA

Sobota
18 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Elżbieta i Zbigniew GARBICZ 3) śp. Bartłomiej GOZDEK w 1 r. śm.
godz. 15.00 śp. Józef WŁODARCZYK
godz. 18.00 śp. Tomasz FIBICH

II Niedziela
w ciągu roku
19 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 śp. Sebastian WAWRZYNIAK
godz. 8.30 śp. Leokadia OZYRA greg.
godz. 10.00 śp. Tadeusz JUSZCZAK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stefania i Stefan TRZĘSOWSCY
godz. 16.00 śp. Marian PASZKOWIAK
godz. 18.30 śp. Krzysztof BOGACZYŃSKI

 

 

II Niedziela
po Narodzeniu Pańskim
5 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 śp. Marianna i Józef DERDOWSCY
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Halina WICH
godz. 16.00 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Doroty, z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. na dalsze lata
godz. 18.30 śp. Elżbieta SZWARC-JAROSIK

Poniedziałek
6 stycznia 2020 r.
OBJAWIENIE PAŃSKIE
godz. 7.00 śp. Leokadia OZYRA greg.
godz. 8.30 śp. Jacek PALAT
godz. 10.00 śp. Elżbieta GIERNALCZYK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Krzysztof CHROMICZ
godz. 16.00 śp. Józef MIELCZAREK w 12 r. śm.
godz. 18.30 śp. Urszula SIARKIEWICZ

Wtorek
7 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Wojciech POŁOŃSKI 3) śp. Janina KAROLAK
godz. 15.00 śp. Leokadia GROBELNA
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
8 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Marek TOMASZEWSKI 3) śp. Wojciech POŁOŃSKI
godz. 15.00 śp. Tomasz TOPKO
godz. 18.00 śp. Krzysztof BOGACZYŃSKI

Czwartek
9 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Barbara SOBAŃSKA 3) śp. Małgorzata PASZYN
godz. 15.00 śp. Zdzisław MOSUR
godz. 18.00 śp. Jan JAGODZIŃSKI

Piątek
10 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Czesława i Józef PAKUŁA
3) śp. Natalia ŁYSZCZYŃSKA 4) Dziękczynna w 40 rocz. urodzin Agnieszki, z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. na dalsze lata
godz. 15.00 śp. Ewa KUPAJ
godz. 18.00 śp. Elżbieta POPĘDA

Sobota
11 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Elżbieta POPĘDA
godz. 15.00 śp. Stanisław MAŚLAK w 4 r. śm.
godz. 18.00 1) śp. Stanisław PRZYBYŁ 2) śp. Andrzej ZAŁĘCZNY

Niedziela
Chrztu Pańskiego
12 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 śp. Leokadia OZYRA greg.
godz. 8.30 śp. Bronisława i Mieczysław PALAT
godz. 10.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Teresa-Wanda SUSKA
godz. 16.00 śp. Tadeusz JUSZCZAK
godz. 18.30 śp. Urszula SIARKIEWICZ

 

 

 

NIEDZIELA
ŚWIĘTEJ RODZINY
29 grudnia 2019 r.

godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Kazimierz PIĄTKIEWICZ w 7 r. śm.
godz. 8.30 śp. Marianna, Stefan, Józef WOLNI
godz. 10.00 ZA PARAFIAN
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 Dziękczynna w 50 rocz. sakr. małżeństwa Zofii i Tadeusza KOWALSKICH, z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Teresa ZACHARA
godz. 16.00 śp. Barbara WAPIŃSKA
godz. 18.30 śp. Eugeniusz KUJAWA

Poniedziałek
30 grudnia2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Magdalena KOZIARSKA 3) śp. Andrzej KORNACKI w 5 r. śm.
godz. 15.00 śp. Tomasz TOPKO
godz. 18.00 1) śp. Stanisław KLIBER 2) śp. Elżbieta DYBIŃSKA

Wtorek
31 grudnia2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Urszula KACZMAREK
godz. 17.00 1) śp. Elżbieta POPĘDA 2) śp. Barbara SOBAŃSKA i Ewa PRZYSIECKA 3) Dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy 2020 r. dla całej parafii i Ojczyzny

Środa
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
1 stycznia 2020 r.
Nowy Rok
godz. 7.00 śp. Leokadia OZYRA greg.
godz. 8.30 śp. Mieczysław KRAWCZYK
godz. 10.00 śp. Barbara SUDA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Helena PIEKIELNA
godz. 16.00 śp. Władysław NIEROBISZ
godz. 18.30 śp. Marian PASZKOWIAK

Czwartek
2 stycznia 2020 r.
Św. Bazylego i Grzegorza
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Zdzisław MOSUR 3) śp. Wojciech POŁOŃSKI
godz. 15.00 śp. Stefania SIBIŃSKA
godz. 18.00 śp. Marian PASZKOWIAK

I Piątek
3 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Elżbieta POPĘDA 3) śp. Wojciech POŁOŃSKI
godz. 15.00 śp. Tomasz TOPKO
godz. 18.00 śp. Marian PASZKOWIAK

I Sobota
4 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Teofil CHOJNACKI w 4 r. śm. 3) śp. Janina KIEŁTYKA
godz. 15.00 śp. Tomasz TOPKO
godz. 18.00 śp. Marian PASZKOWIAK

II Niedziela
po Narodzeniu Pańskim
5 stycznia 2020 r.
godz. 7.00 1) śp. Leokadia OZYRA greg. 2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 śp. Marianna i Józef DERDOWSCY
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Halina WICH
godz. 16.00 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Doroty, z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. na dalsze lata
godz. 18.30 śp. Elżbieta SZWARC-JAROSIK

IV Niedziela Adwentu
22 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg.
godz. 8.30 śp. Anna CZARNECKA
godz. 10.00 1) śp. Eugenia i Józef SOBOCCY 2) śp. Zbyszko TATAROWSKI
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Evita TAURINA-ZOMKOWSKA
godz. 16.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 18.30 śp. Władysław KOSIŃSKI

Poniedziałek
23 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg. 2) śp. Tomasz TOPKO
godz. 15.00 1) śp. Zdzisław MOSUR 2) śp. Elżbieta POPĘDA
godz. 18.00 1) śp. Włodzimierz GRABARA 2) śp. Ireneusz SPYCHALSKI

Wtorek
24 grudnia 2019 r.
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
godz. 7.00 1) śp. Ewa SIARKIEWICZ 2) śp. Helena JANUSZKIEWICZ 3) śp. Ewa GUSZCZAK 4) śp. Zbysław CIEŚLAK w 1 r. śm.
godz. 24.00 1) śp. Andrzej, Marianna, Zygmunt KOTEWICZ; Janina i Bronisław WALKOWSCY 2) śp. Zdzisław MOSUR 3) śp. Tomasz TOPKO 4) ZA PARAFIAN 5) śp. Józef WŁODARCZYK

Środa
25 grudnia 2019 r.
BOŻE NARODZENIE
godz. 7.00 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 8.30 śp. Józef BIERNAT; Zofia i Stanisław SIP; Stanisława, Konstanty, Józef, Edward MAŁECCY; Anna SADOWSKA
godz. 10.00 śp. Bogdan PAŚ w 2 r. śm.
godz. 11.30 śp. Barbara LASOTA
godz. 13.00 śp. Marianna, Franciszek, Józef JAROMA; Paweł LĄDOWSKI
godz. 16.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
godz. 18.30 śp. Dariusz FIGANIAK w 2 r. śm.

Czwartek
26 grudnia 2019 r.
ŚW. SZCZEPANA
godz. 7.00 śp. Emilia CYRULEWSKA
godz. 8.30 śp. Aniela, Stanisław, Marian, Janusz MUSIALSCY
godz. 10.00 śp. Dominik GRELOWSKI; Marianna i Stefan KRALIŃSCY
godz. 11.30 śp. Dariusz STRAPAGIEL
godz. 13.00 śp. Andrzej DARDAS i zmarli z rodziny
godz. 16.00 śp. Janina KUCIŃSKA
godz. 18.30 śp. Władysława, Antoni, Lucjan, Janina, Antoni ŻUBEREK

Piątek
27 grudnia2019 r.
Św. Jana Ap. godz.
7.00 1) śp.Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Elżbieta POPĘDA 3) śp. Tomasz TOPKO
godz. 15.00 śp.Zdzisław MOSUR
godz. 18.00 1) śp.Irena BAŁŁA w 5 r. śm. 2) śp.Elżbieta DYBIŃSKA

Sobota
28 grudnia 2019 r.
Św. Młodzianków
godz. 7.00 1) śp.Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Natalia ŚNIEGULA 3) śp. Bożena STRZEBIECKA 4) Dziękczynna w 40 rocz. sakr. małżeństwa Barbary i Juliana KOŁATA, z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 15.00śp. Ireneusz SPYCHALSKI
godz. 18.00 śp. Antoni ZIMNY

NIEDZIELA
ŚWIĘTEJ RODZINY
29 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp.Leokadia OZYRA greg. 2) śp. Kazimierz PIĄTKIEWICZ w 7 r. śm.
godz. 8.30 śp.Marianna, Stefan, Józef WOLNI
godz. 10.00 ZA PARAFIAN
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 Dziękczynna w 50 rocz. sakr. małżeństwa Zofii i Tadeusza KOWALSKICH, z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Teresa ZACHARA
godz. 16.00 śp. Barbara WAPIŃSKA
godz. 18.30 śp. Eugeniusz KUJAWA

 

III Niedziela Adwentu
15 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg.  2) śp. Kazimierz GOMUŁA
godz. 8.30 śp. Andrzej GUTORSKI w 2 r. śm.
godz. 10.00 śp. Stanisława BRONIARCZYK w 12 r. śm.; Bronisław BRONIARCZYK; Gerard CHOPTIANY zm. z rodz. BRONIARCZYK i URBAŃSKICH
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Barbara MILLER w 13 r. śm.
godz. 16.00 śp. Kazimierz STRZAŁA w 8 r. śm.
godz. 18.30 śp. Ryszard LAZAREK w 4 r. śm.

Poniedziałek
16 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg. 2) śp. Tomasz TOPKO
godz. 15.00 1) śp. Aniela SZELĄGOWSKA 2) śp. Elżbieta POPĘDA
godz. 18.00 1) śp. Janina KLAJNERT 2) śp. Józef i Stanisława BARTCZAK; Genowefa i Wiktor MIKLAS

Wtorek
17 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Zdzisław MOSUR 2) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Marian PASZKOWIAK 2) śp. Aleksander WOJCZAK
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Bolesław URBASZEK

Środa
18 grudnia
2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Józefa, Franciszek, Stanisław DULIBA 2) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg.
godz. 15.00 śp. Zofia i Bartłomiej BRODZIŃSCY
godz. 18.00 1) śp. Janusz JAROMA 2) śp. Walenty SKOCZYKOWSKI

Czwartek
19 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg. 2) śp. Agnieszka KURZAWA
godz. 15.00 1) śp. Zdzisław MOSUR 2) śp. Elżbieta POPĘDA
godz. 18.00 1) śp. Urszula SIARKIEWICZ 2) śp. Tomasz FIBICH

Piątek
20 grudnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg. 2) śp. Wielisława MAZUREK
godz. 15.00 śp. Zdzisław MOSUR
godz. 18.00 1) śp. Janina WASZAK 2) śp. Zofia, Ignacy, Andrzej, Włodzimierz SZYMAŃSCY

Sobota
21 grudnia2019 r.
godz. 7.00 śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Włodzimierz GRABARA 2) śp. Anna SYNENKO w 1 r. śm.
godz. 18.00 1) śp. Łukasz NOWAK 2) śp. Jan w 8 r. śm. i Anna KRAKUS

IV Niedziela Adwentu
22 grudnia 2019 r. 
godz. 7.00 śp. siostra Teofila KOSTRZAK greg.
godz. 8.30 śp. Anna CZARNECKA
godz. 10.00 1) śp. Eugenia i Józef SOBOCCY 2) śp. Zbyszko TATAROWSKI
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Evita TAURINA-ZOMKOWSKA
godz. 16.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 18.30 śp. Władysław KOSIŃSKI

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search