XXV Niedziela
w ciągu roku
22 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Marianna i Stanisław WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 10.00 1) śp. Janina i Wacław NIEMIEC 2) śp. Andrzej KRATTA
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Ewy i Sylwii
godz. 16.00 śp. Helena i Stanisław PRZYBYLSCY
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Henryk KICAL w 6 r. śm.

Poniedziałek
23 września 2019 r.
Św. ojca PIO
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Maria i Tadeusz SERAFIN; Maria i Czesław LEWANDOWSCY
3) Błagalna o łaskę powrotu do zdrowia, o zaufanie w Bożą moc i opiekę dla Pawła
godz. 10-14 KONCERTY EDUKACYJNE w dolnym kościele
godz. 15.00 1) śp. Barbara WOJSA 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Józef JAWOROWICZ 2) śp. Juliusz BRAWATA

Wtorek
24 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 15.00 1) śp. Jan DĘBISZEWSKI 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Kryspina GORZELAŃCZYK

Środa
25 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Józef KALINOWSKI w 7 r. śm. 2) śp. Zbigniew RYBCZYŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Zdzisław KAŹMIERCZAK 2) śp. Janina MIKOŁAJCZYK

Czwartek
26 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara i Roman RUDOWICZ 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Kazimierz BOGUSIAK 2) śp. Janina, Paweł, Włodzimierz KRZYŻANOWSCY i zm. z rodziny
godz. 18.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Andrzej KRATTA 3) śp. Elżbieta SOBCZAK w 5 r. śm.

Piątek
27 września 2019 r.
Św. Wincentego ὰ Paulo
III FORUM NOWEJ EWANGELIZACJI
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Krzysztof FAR 3) dusze w czyśćcu cierpiące
godz. 15.00 1) śp. Marianna, Jan, Józefa CHILCZUK 2) śp. Daniela KURAS
godz. 20.00 1) śp. Marianna MARCINIAK 2) śp. Bogumiła ZDUNIAK w 13 r. śm.; Halina PIETRZAK w 17 r. śm.

Sobota
28 września 2019 r. 
Św. Wacława
godz. 7.00 1) śp. Renard ALEJZIAK w 1 r. śm. 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 16.00 Msza ślubna: Adam i Karolina
godz. 17.00 Msza ślubna: Piotr i Katarzyna
godz. 18.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Ryszard STAWICKI w 10 r. śm.

XXVI Niedziela
w ciągu roku
29 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ w 3 r. śm.
godz. 8.30 śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 10.00 śp. Zenobia MAŚLAK
godz. 11.30 1) Dziękczynna w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Bartosza i Honoraty z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2) ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 16.00 śp. Marianna i Stefan FILIPOWICZ
godz. 17.00 SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE w ramach Forum
godz. 18.30 śp. Marianna i Henryk WROTKOWSCY

 

XXIV Niedziela
w ciągu roku
15 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Marianna i Kacper ŁUKASZONEK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 8.30 śp. Alina i Marian GÓRALSCY
godz. 10.00 1) śp. Janina GAŁĘSKA 2) śp. Kazimierz KOŚCIELNY w 7 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Marianna i Stanisław LAMEK
godz. 16.00 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ w 3 r. śm.
godz. 18.30 śp. Janina RATAJCZYK w 1 r. śm.

Poniedziałek
16 września 2019 r.
Św. Korneliusza i Cypriana
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. śp. Kazimiera, Jan, Antoni NADOLNI; Maria, Władysław, Stanisław, Władysław KAŁĄŻNI
godz. 15.00 1) śp. Alicja GEBEL 2) śp. Janina GAŁĘSKA
godz. 18.00 1) śp. Bogumiła i Wojciech WIELKOPOLSCY 2) śp. Kazimiera WOŹNIAK w 1 r. śm.

Wtorek
17 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Barbara SOBAŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Wiesław LAUDOWICZ 2) śp. Tadeusz KAROLEWICZ
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Łucja FORMUS

Środa
18 września 2019 r.
Św. Stanisława Kostki, patrona Polski
godz. 7.00 1) śp. Zdzisław JOPEK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Grażyna JANAS 2) śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Zofia KRÓLEWIAK 2) śp. Pelagia MASZTALERZ

Czwartek
19 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 14.30 G-K śp. Władysław KOSIŃSKI SPOTKANIE DLA KATECHETÓW
godz. 15.00 D-K śp. Jacek SYSKA godz. 18.00 1) śp. Edward ŁĄTKOWSKI 2) śp. Władysław, Apolonia, Józef OLCZAK; Franciszek, Katarzyna NOWACZYK; Weronika BIERNACIK

Piątek
20 września 2019 r. 
Św. Męczenników Koreańskich
godz. 7.00 1) Dziękczynna w 50 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Zofii i Eugeniusza PRZYGOŃSKICH z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2) Dziękczynna w 30 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Piotra PRZYBYŁOWSKICH z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla wszystkich urodzonych w tej rodzinie
godz. 15.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Genowefa KOŁODZIEJCZYK 2) śp. Anna CIESIELSKA 3) śp. Zofia WIETRZYK

Sobota
21 września 2019 r.
Św. Mateusza, Ap. i Ew.
godz. 7.00 1) śp. Genowefa i Józef JUREK 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Helena i Stanisław PRZYBYLSCY 2) śp. Krzysztof SPAŁKA
godz. 17.00 Msza ślubna: Piotr i Anna
godz. 18.00 1) śp. Sabina CHACHUŁA 2) śp. Jan MASZKOWSKI w 10 r. śm.

XXV Niedziela
w ciągu roku
22 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Marianna i Stanisław WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 10.00 1) śp. Janina i Wacław NIEMIEC 2) śp. Andrzej KRATTA
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Ewy i Sylwii
godz. 16.00 śp. Helena i Stanisław PRZYBYLSCY
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Henryk KICAL w 6 r. śm.

 

XXII Niedziela
w ciągu roku
1 września 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 Dziękczynna w kolejną rocz. urodzin Mariana z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 10.00 Dziękczynna w 35 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Beaty i Tomasza BEDNAREK z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stefania i Józef LEPSIK; Zofia i Stefan KOLANEK
godz. 16.00 śp. Stanisława JATCZYŃSKA w 10 r. śm.
godz. 18.30 śp. Justyna RUPICZAK 

Poniedziałek
2 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Wiesław KLUCZNIK
godz. 7.40 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
godz. 11.40 Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Stefanii Mazur z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 15.00 1) śp. Janina GAŁĘZKA 2) śp. Stefan ZIELIŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Teresa SZERMER 2) śp. Bronisław BRONIARCZYK w 28 r. śm.; Stanisława BRONIARCZYK; Gerard CHOPTIANY; zm. z rodz. BRONIARCZYK i URBAŃSKICH

Wtorek
3 września 2019 r.
Św. Grzegorza Wielkiego
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Ludwik ADAMCZEWSKI
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof SPAŁKA 2) śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Evita TAURINA-ZOMKOWSKA

Środa
4 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Władysław KOSIŃSKI 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Janina DOMINIAK i Dariusz JUSZCZAK 2) śp. Janina KUCIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Ryszard ŚWITAŁOWSKI w 13 r. śm. 2) śp. Janina PALUSIK 3) Dziękczynna z racji 40 rocz. urodzin ks. Łukasza Ograbka z prośbą o potrzebne łaski, światło Ducha Św. oraz łaskę wytrwania i Boże błogosławieństwo


I Czwartek
5 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Władysław KOSIŃSKI 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Janina PIETRZAK 2) śp. Janina BURZYŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Józef WAWRZYNIAK 2) śp. Anna CIESIELSKA

I Piątek
6 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Władysław KOSIŃSKI 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Czesława ANTCZAK 2) śp. Karol NOWAK
godz. 16.15 Ślub bez Mszy św.: Kazimierz i Barbara
godz. 18.00 1) śp. Maria SZMYT 2) śp. Zofia ANTCZAK 3) O wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla darczyńców i przyjaciół „Grupy Białej”


I Sobota
7 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Regina GŁÓWCZYŃSKA 2) śp. Zofia TRAWCZYŃSKA 3) O szybki powrót do zdrowia, wytrwałość w chorobie i wszelkie potrzebne łaski oraz Boże błogosławieństwo
godz. 18.00 1) śp. Regina i Józef MATEUSIAK 2) śp. Elżbieta i Zdzisław ROGALA; zm. z rodz. DURNIK i TRZEBNIAK

XXIII Niedziela
w ciągu roku
8 września 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina i Władysław SŁOMIAN 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 śp. Janina, Franciszek, Czesław, Jan SZEWCZYK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w 50 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Barbary i Mieczysława KUSIŃSKICH z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 13.00 1) śp. Wiesław MAZUREK 2) Dziękczynna w 43 rocz. urodzin Marioli Troczyńskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
MARSZ DLA ŻYCIA
godz. 16.00 śp. Feliks WRÓBLEWSKI w 18 r. śm.
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Marianna, Stanisław, Franciszek RACZYK Apolonia, Jan, Józefa WŁOSTOWSCY

 

XXI Niedziela w ciągu roku
25 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Renaty z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 8.30 śp. Józef SOBCZAK w 11 r. śm.
godz. 10.00 śp. Zofia i Stefan NOWAK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Edward CEPAK; zm. z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASÓW
godz. 18.30 śp. Józef BARTCZAK

Poniedziałek
26 sierpnia 2019 r.
NMP Częstochowskiej
godz. 7.00 śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 9.00 śp. Stefania MACIEJCZYK
godz. 15.00 śp. Jadwiga PLUCIŃSKA
godz. 18.00 Dziękczynna w 30 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Renaty i Macieja z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Wtorek
27 sierpnia 2019 r.
Św. Moniki
godz. 7.00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski przez Dorotę i Grzegorza CZAJCZYŃSKICH oraz Jadwigę i Jerzego GUZOWSKICH wraz z rodzinami z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo, wiarę, nadzieję i miłość 2) śp. Leokadia OZYRA
godz. 15.00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Michaliny z prośbą o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu
godz. 18.00 Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego

Środa
28 sierpnia 2019 r.
Św. Augustyna
godz. 7.00 1) śp. Władysław KOSIŃSKI 2) śp. Leokadia OZYRA
godz. 15.00 śp. Teresa ZACHARA
godz. 18.00 śp. Stanisława w 4 r. śm. i Zdzisław w 28 r. śm. CIESIELSCY

Czwartek
29 sierpnia 2019 r.
Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
godz. 7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski przez Dorotę i Grzegorza CZAJCZYŃSKICH oraz Jadwigę i Jerzego GUZOWSKICH wraz z rodzinami z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo, wiarę, nadzieję i miłość
godz. 15.00 śp. Magdalena ŁYSZCZAK
godz. 18.00 1) śp. Zofia KRÓLEWIAK 2) śp. Zofia FIGIEL

Piątek
30 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Marianna KOŃCZAK 2) śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 15.00 śp. Teresa ZACHARA
godz. 18.00 1) śp. Marianna JAŹWIEC 2) śp. Zofia PODLASIAK

Sobota
31 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Zofia BAZELA
godz. 15.00 śp. Bogdan GLINKOWSKI
godz. 16.00 Msza ślubna: Sandra i Konrad
godz. 18.00 1) śp. Janina PIOTROWSKA 2) śp. Roman MAZUR


XXII Niedziela w ciągu roku
1 września 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 Dziękczynna w kolejną rocz. urodzin Mariana z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 10.00 Dziękczynna w 35 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Beaty i Tomasza BEDNAREK z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stefania i Józef LEPSIK; Zofia i Stefan KOLANEK
godz. 16.00 śp. Stanisława JATCZYŃSKA w 10 r. śm.
godz. 18.30 śp. Justyna RUPICZAK

 

 

XX Niedzielaw ciągu roku
18 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 ZA PARAFIAN
godz. 8.30 śp. Krystyna, Mieczysław, Stanisława, Wawrzyniec KACZKOWSCY
godz. 10.00 śp. Jadwiga ŁYSZCZYK w 6 r. śm.
godz. 11.30 Dziękczynna w 95 rocz. urodzin Natalii Łyszczyńskiej z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Jan GRZEŚ
godz. 18.30 śp. Kazimierz WOJNICKI w 4 r. śm.

Poniedziałek
19 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Marianna KOŁODZIEJCZYK
godz. 15.00 śp. Juliusz BRAWATA
godz. 18.00 śp. Janina DZIUBEK

Wtorek
20 sierpnia 2019 r.
Św. Bernarda
godz. 7.00 śp. Jan SOBOTA
godz. 15.00 śp. Magdalena ŁYSZCZAK
godz. 18.00 Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego

Środa
21 sierpnia 2019 r.
Św. Piusa X
godz. 7.00 śp. Jan KOMENDA
godz. 15.00 śp. Jadwiga PLUCIŃSKA
godz. 18.00 śp. Ireneusz LIPKE w 3 r. sm.

Czwartek
22 sierpnia 2019 r.
NMP Królowej
godz. 7.00 śp. Władysław KOSIŃSKI
godz. 15.00 śp. Magdalena ŁYSZCZAK
godz. 18.00 śp. Janina DZIUBEK

Piątek
23 sierpnia 2019 r. godz. 7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski przez Dorotę i Grzegorza CZAJCZYŃSKICH; oraz Jadwigę i Jerzego GUZOWSKICH wraz z rodzinami z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo, wiarę, nadzieję i miłość
godz. 15.00 śp. Edward ŁĄTKOWSKI
godz. 17.00 śp. Józef JANKOWSKI
godz. 18.00 śp. Janina DZIUBEK

Sobota
24 sierpnia 2019 r.
Św. Bartłomieja Ap.
godz. 7.00 śp. Wielisława MAZUREK
godz. 14.00 Msza ślubna: Rafał i Natalia
godz. 15.00 Ceremonia ślubna (bez Mszy): Joanna i Bartłomiej
godz. 15.00 (D-K) śp. Janusz JANKOWSKI
godz. 16.30 Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, dobro i miłosierdzie w życiu Ireny i Jerzego z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zgodę, pokój i wzajemną miłość dla całej rodziny
godz. 18.00 śp. Leonard RADNY

XXI Niedziela w ciągu roku
25 sierpnia 2019 r.
godz. 7.00 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Renaty z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 8.30 śp. Józef SOBCZAK w 11 r. śm.
godz. 10.00 śp. Zofia i Stefan NOWAK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Edward CEPAK; zm. z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASÓW
godz. 18.30 śp. Józef BARTCZAK

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search