Sobota
21 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Irena DOMAGAŁA
godz. 7.00 1) śp. Agnieszka KURZAWA 2) śp. Henryk PIORUN
godz. 17.30 śp. Lucyna WIERZBICKA
godz. 18.30 1) śp. Paweł KOWALSKI 2) Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Ewy z prośbą o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Niedziela
22 stycznia 2017 r. III Niedziela w ciągu roku
godz. 7.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz Boże miłosierdzie w codziennym życiu dla Joli Kornackiej
godz. 8.30 1) śp. Helena KAROLAK 2) Dziękczynna w 4 rocz. ślubu Oli i Marka z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Św. oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
godz. 10.00 śp. Kazimiera ŁAŹNA
godz. 10.00 Msza św. w języku migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Halina GRUSZKA
godz. 16.00 śp. Piotr DEJNEKA
godz. 18.30 śp. Alicja MICHALSKA

Poniedziałek
23 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Zofia BRAWATA
godz. 7.00 1) śp. Teresa SZYMCZAK 2) śp. Dominik GRELOWSKI; Stefan i Marianna KRALIŃSCY
godz. 17.30 śp. Tomasz LWOW
godz. 18.30 śp. Stefan SIERAKOWSKI

Wtorek
24 stycznia 2017 r. Św. Franciszka Salezego
godz. 6.30 śp. Waldemar SZEWC
godz. 7.00 1) śp. Eugenia SOBOCKA 2) śp. Tadeusz WRÓBLEWSKI
godz. 17.30 1) śp. ks. kan. Tadeusz SOBCZAK w 8 r. śm. 2) śp. Henryk GŁAŻEWSKI
godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
25 stycznia 2017 r. Święto Nawrócenia św. Pawła Ap.
godz. 6.30 śp. Janina WALCZAK
godz. 7.00 1) śp. Henryk PIORUN 2) śp. Krzysztof BUCZYŃSKI
godz. 17.30 śp. Józef KAPITANIAK w 9 rocz. śm.
godz. 18.30 1) śp. Paweł KOWALSKI 2) śp. Mariusz MARTOWICZ

Czwartek
26 stycznia 2017 r. Św. Tymoteusza i Tytusa
godz. 6.30 śp. Janina WALCZAK
godz. 7.00 1) śp. Teresa SZYMCZAK 2) śp. Henryk PIORUN
godz. 17.30 1) śp. Zofia KIEŁB 2) śp. Henryk GŁAŻEWSKI
godz. 18.30 śp. Zbigniew KUŚWIK

Piątek
27 stycznia 2017 r. Bł. Jerzego Matulewicza
godz. 6.30 śp. Henryka HOFMAN
godz. 7.00 1) śp. Henryk PIORUN 2) śp. Teresa SZYMCZAK
godz. 17.30 1) śp. Paweł KOWALSKI 2) śp. Zofia BRAWATA
godz. 18.30 śp. Jadwiga KĘSZYCKA

Sobota
28 stycznia 2017 r. Św. Tomasza z Akwinu
godz. 6.30 śp. Eugenia SOBOCKA
godz. 7.00 1) śp. Stefan SZCZEPANIK 2) śp. Henryk PIORUN
godz. 17.30 1) śp. Anna i Michał CHOJNACCY
godz. 18.30 śp. Stefan SIERAKOWSKI

Niedziela
29 stycznia 2017 r. IV Niedziela w ciągu roku
godz. 7.00 śp. Weronika i Marcin TUŁACZ
godz. 8.30 śp. Jadwiga KĘSZYCKA
godz. 10.00 1) śp. Jan BĄK 2) O uzdrowienie i wszelkie potrzebne łaski dla Ireny KWARCIŃSKIEJ
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Marianna i Bolesław MUSIAŁ
godz. 16.00 śp. Henryka ORLESKA
godz. 18.30 śp. Stefania TRZĘSOWSKA w 6 r. śm.

Sobota
14 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Henryk PIORUN
godz. 7.00 1) śp. Stanisław MAŚLAK w 1 r. śm. 2) śp. Jan KLEJEWSKI; Edward SZCZEPANIAK 3) śp. Zofia BRAWATA
godz. 17.30 śp. Zofia KIEŁB
godz. 18.30 śp. Tadeusz ŁUCZAK w 2 r. śm.

Niedziela
15 stycznia 2017 r.
II Niedziela w ciągu roku
godz. 7.00 śp. Antoni LIS w 14 r. śm.; Weronika KOZAK w 24 r. śm.
godz. 8.30 śp. Stanisław MIĄGOWSKI; Zofia, Franciszek KOWALCZYK
godz. 10.00 śp. Mirosław MAKOWSKI w 1 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jan HOINKA
godz. 16.00 śp. Paweł WASELA
godz. 18.30 śp. Emil ŁUCZAK w 1 r. śm.

Poniedziałek
16 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Antoni KLECHNIEWSKI
godz. 7.00 1) śp. Teresa SZYMCZAK 2) śp. Zofia MATUSZCZAK
godz. 17.30 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ
godz. 18.30 1) śp. Michał i Anna CHOJNACCY 2) śp. Henryk GŁAŻEWSKI


Wtorek
17 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Antoni, Stanisława, Antoni DZIKOWSCY
godz. 7.00 1) śp. Teodora i Bronisław ROSIAK 2) śp. Eugenia SOBOCKA
godz. 17.30 1) śp. Helena JASNOWSKA 2) śp. Zofia BRAWATA
godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
18 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Antoni KLECHNIEWSKI
godz. 7.00 1) śp. Zofia MATUSZCZAK 2) śp. Teresa SZYMCZAK
godz. 17.30 śp. Władysława-Helena KAŁUŻA
godz. 18.30 śp. Paweł KOWALSKI

Czwartek
19 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Antoni KLECHNIEWSKI
godz. 7.00 1) śp. Teresa SZYMCZAK 2) śp. Krzysztof BUCZYŃSKI
godz. 17.30 1) śp. Ireneusz LIPKE 2) śp. Zofia i Bolesław DENKO w rocz. śm.
godz. 18.30 śp. Zofia KIEŁB

Piątek
20 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Elżbieta PRZYBYŁOWSKA
godz. 7.00 1) śp. Sebastian WAWRZYNIAK 2) śp. Teresa SZYMCZAK
godz. 17.30 1) śp. Natalia NOGAJ 2) śp. Zofia BRAWATA
godz. 18.30 śp. Edward MIZGALSKI w 2 r. śm.; Maria WALCZAK w 11 r. śm.


Sobota
21 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Irena DOMAGAŁA
godz. 7.00 1) śp. Agnieszka KURZAWA 2) śp. Henryk PIORUN
godz. 17.30 śp. Lucyna WIERZBICKA
godz. 18.30 1) śp. Paweł KOWALSKI 2) Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Ewy z prośbą o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Niedziela
22 stycznia 2017 r.
III Niedziela w ciągu roku
godz. 7.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz Boże miłosierdzie w codziennym życiu dla Joli Kornackiej
godz. 8.30 1) śp. Helena KAROLAK 2) Dziękczynna w 4 rocz. ślubu Oli i Marka z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Św. oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
godz. 10.00 śp. Kazimiera ŁAŹNA
godz. 10.00 Msza św. w języku migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Halina GRUSZKA
godz. 16.00 śp. Piotr DEJNEKA
godz. 18.30 śp. Alicja MICHALSKA

Sobota
7 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Henryk PIORUN
godz. 7.00 1) śp. Lucjan DONAT 2) śp. Elżbieta KIRCHNER 3) o dar zdrowia dla chorej Oleńki
godz. 17.30 śp. Ireneusz LIPKE
godz. 18.30 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ

Niedziela
8 stycznia 2017 r.
Święto Chrztu Pańskiego
godz. 7.00 śp. Józefa KLIMOWICZ w 1 r. śm.
godz. 8.30 śp. Jacek PALAT
godz. 10.00 śp. Andrzej WIŚNIEWSKI
godz. 10.00 Msza św. w języku migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w dzień urodzin Marianny TUŁAZIŃSKIEJ z prośbą o wszelkie łaski
godz. 13.00 śp. Józef TRZCIŃSKI
godz. 16.00 śp. Żaneta OLCZAK w 1 r. śm.
godz. 18.30 śp. Zenon MICHALAK

Poniedziałek
9 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Danuta BURY
godz. 7.00 1) śp. Henryk PIORUN 2) śp. Krzysztof PODLASIAK
godz. 17.30 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ
godz. 18.30 śp. Henryk TRZECIAK

Wtorek
10 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Stanisława NAGIEL
godz. 7.00 1) śp. Felicja TROJNAR 2) śp. Stanisława NAGIEL
godz. 17.30 śp. Barbara MISIAK
godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
11 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Danuta BURY
godz. 7.00 1) śp. Henryk PIORUN 2) śp. Teresa SZYMCZAK
godz. 17.30 śp. Teodor KUBASIK w 7 r. śm.
godz. 18.30 śp. Ireneusz LIPKE

Czwartek
12 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Antoni KLECHNIEWSKI
godz. 7.00 1) śp. Teresa SZYMCZAK 2) śp. Czesława i Józef PAKUŁA
godz. 17.30 śp. Zofia KIEŁB
godz. 18.30 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ

Piątek
13 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Antoni KLECHNIEWSKI
godz. 7.00 1) śp. Stanisława NAGIEL 2) śp. Józef IDZIOR
godz. 17.30 śp. Piotr GARNCAREK w 3 r. śm.
godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej


Sobota
14 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Henryk PIORUN
godz. 7.00 1) śp. Stanisław MAŚLAK w 1 r. śm. 2) śp. Jan KLEJEWSKI; Edward SZCZEPANIAK 3) śp. Mariusz GAJDA
godz. 17.30 śp. Zofia KIEŁB
godz. 18.30 śp. Tadeusz ŁUCZAK w 2 r. śm.

Niedziela
15 stycznia 2017 r.
II Niedziela w ciągu roku
godz. 7.00 śp. Antoni LIS w 14 r. śm.; Weronika KOZAK w 24 r. śm.
godz. 8.30 śp. Stanisław MIĄGOWSKI; Zofia, Franciszek KOWALCZYK
godz. 10.00 śp. Mirosław MAKOWSKI w 1 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jan HOINKA
godz. 16.00 śp. Paweł WASELA
godz. 18.30 śp. Emil ŁUCZAK w 1 r. śm.

Sobota
31 grudnia 2016 r.
Oktawa Narodzenia Pańskiego
godz. 6.30 śp. Lucyna WIERZBICKA
godz. 7.00 śp. Irena NOGAJ
godz. 15.30 Msza św. ślubna: Małgorzata i Eugeniusz
godz. 17.00 1) śp. Roman TOMCZYK 2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla rodziny GRZEGORCZYKÓW

Niedziela
1 stycznia 2017 r.
Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Mieczysław KRAWCZYK
godz. 10.00 śp. Józef MIELCZAREK w 9 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Bronisława i Mieczysław PALAT
godz. 16.00 śp. Ireneusz LIPKE
godz. 18.30 śp. Teofil CHOJNACKI w 1 r. śm.

Poniedziałek
2 stycznia 2017 r.
Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
godz. 6.30 śp. Aleksandra JAKUBOWSKA
godz. 7.00 1) śp. Eugenia JAROS 2) śp. Danuta BURY
godz. 17.30 śp. Barbara MISIAK
godz. 18.30 śp. Agata TŁOKOWSKA

Wtorek
3 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. kleryk Szymon DRANKIEWICZ
godz. 7.00 1) śp. Józef SMOLARSKI w 1 r. śm. 2) Intencja wynagradzająca, o dar uzdrowienia trudnej sytuacji, przebaczenia oraz łask potrzebnych na dalsze życie dla Aurelii
godz. 17.30 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ
godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
4 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Marian KOPEĆ
godz. 7.00 1) śp. Eugenia JAROS 2) śp. Maria MARCINKOWSKA
godz. 17.30 śp. Leonard ZAKRZEWSKI
godz. 18.30 śp. Jerzy ANDRZEJEWSKI

Czwartek
5 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Henryk PIORUN
godz. 7.00 1) śp. Eugenia JAROS 2) śp. Maria MARCINKOWSKA
godz. 17.30 śp. Tadeusz WIŚNIEWSKI
godz. 18.30 śp. Stanisław ZIMNIAK

Piątek
6 stycznia 2017 r.
Uroczystość
Objawienia Pańskiego
godz. 7.00 śp. Jadwiga KĘSZYCKA
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 śp. Jan HOINKA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny BACHOCKICH i ZATORSKICH, a dla zmarłych z tych rodzin o radość wieczną
godz. 16.00 śp. Zenon MICHALAK
godz. 18.30 śp. Mieczysław i Małgorzata KAŁUŻA

Sobota
7 stycznia 2017 r.
godz. 6.30 śp. Henryk PIORUN
godz. 7.00 1) śp. Lucjan DONAT 2) śp. Elżbieta KIRCHNER
godz. 17.30 śp. Ireneusz LIPKE
godz. 18.30 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ

Niedziela
8 stycznia 2017 r.
Święto Chrztu Pańskiego
godz. 7.00 śp. Józefa KLIMOWICZ w 1 r. śm.
godz. 8.30 śp. Jacek PALAT
godz. 10.00 śp. Andrzej WIŚNIEWSKI
godz. 10.00 Msza św. w języku migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w dzień urodzin Marianny TUŁAZIŃSKIEJ z prośbą o wszelkie łaski
godz. 13.00 śp. Józef TRZCIŃSKI
godz. 16.00 śp. Żaneta OLCZAK w 1 r. śm.
godz. 18.30 śp. Zenon MICHALAK

Niedziela
18 grudnia 2016 r.
IV Niedziela Adwentu godz. 7.00 ZA PARAFIAN
godz. 8.30 śp. Agnieszka KURZAWA
godz. 10.00 śp. Janina MROZIŃSKA w 50 r. śm.
godz. 11.30 śp. Barbara MILLER w 10 r. śm.
godz. 13.00 śp. Władysława (ona) WAWRZYNIAK
godz. 16.00 śp. Józefa (ona) KOWALCZYK
godz. 18.30 śp. Zdzisław PIKULSKI w 2 r. śm.

Poniedziałek
19 grudnia 2016 r. godz. 6.00 Jutrznia Adwentowa
godz. 7.00 – MSZA RORATNIA dla dorosłych
1) śp. Eugenia JAROS
2) śp. Marian OWCZAREK
3) śp. Stanisław DULIBA w 3 r. śm.;
Józefa i Franciszek DULIBA
godz. 17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17.30 – MSZA RORATNIA dla dzieci
śp. Teresa STARCZEWSKA
godz. 18.30 śp. Krystyna MILITOWSKA

Wtorek
20 grudnia 2016 r.
Św. Łucji godz. 6.00 Jutrznia Adwentowa
godz. 7.00 – MSZA RORATNIA dla dorosłych
1) śp. Eugenia JAROS
2) śp. Ireneusz LIPKE
3) śp. Wielisława MAZUREK
godz. 17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17.30 – MSZA RORATNIA dla dzieci
1) śp. Janina WASZAK
2) śp. Mieczysław MATCZAK
godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
21 grudnia 2016 r.
godz. 6.00 Jutrznia Adwentowa
godz. 7.00 – MSZA RORATNIA dla dorosłych
1) śp. Eugenia JAROS
2) śp. Teodora KANIA
3) śp. Romuald KWIECIŃSKI
godz. 17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17.30 – MSZA RORATNIA dla dzieci
śp. Kazimiera WAŁĘSA
godz. 18.30 śp. Krystyna MILITOWSKA

Czwartek
22 grudnia 2016 r.
godz. 6.00 Jutrznia Adwentowa
godz. 7.00 – MSZA RORATNIA dla dorosłych
1) śp. Romuald KWIECIŃSKI
2) śp. Teodora KANIA
godz. 17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17.30 – MSZA RORATNIA dla dzieci
1) śp. Sławomir RARYTA
2) śp. Regina KOŁTON
godz. 18.30 śp. Jan HOINKA
od godz. 19.00 NOC KONFESJONAŁÓW

Piątek
23 grudnia 2016 r.
godz. 6.00 Jutrznia Adwentowa
godz. 7.00 – MSZA RORATNIA dla dorosłych
1) śp. Ireneusz LIPKE
2) śp. Jolanta FLORCZAK; Antonina,
Władysław MALANOWSCY
godz. 17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17.30 – MSZA RORATNIA dla dzieci
1) śp. Krystyna MILITOWSKA
2) śp. Halina GRUSZKA
godz. 18.30 śp. Jan HOINKA

Sobota
24 grudnia 2016 r.
Wigilia
Bożego Narodzenia Godz. 7.00 – MSZA RORATNIA dla dorosłych
1) śp. Ewa SIARKIEWICZ
2) śp. Alina RYM w 1 r. śm.
3) śp. Antoni KLECHNIEWSKI
godz. 24.00 1) ZA PARAFIAN
2) śp. Ireneusz LIPKE
3) śp. Andrzej KOTEWICZ
4) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla rodziny
GRZEGORCZYKÓW

Niedziela
25 grudnia 2016 r.

Uroczystość
Bożego Narodzenia godz. 7.00 śp. Genowefa KOŁODZIEJEK
godz. 8.30 śp. Józef BIERNAT; Zofia, Stanisław SIP;
Stanisława, Konstanty MAŁECCY;
Anna SADOWSKA
godz. 10.00 śp. Jan i Barbara MASZKOWSCY
godz. 10.00 Msza św. w języku migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Urszuli
i Mieczysława PRAŁAT z prośbą o wszelkie
potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
godz. 13.00 śp. Zbigniew JAKUBOWSKI w 10 r. śm.
godz. 16.00 śp. Władysława (ona) WAWRZYNIAK
godz. 18.30 śp. Jadwiga ZAGRUBSKA

Poniedziałek
26 grudnia 2016 r.
Św. Szczepana godz. 7.00 śp. Daniel CIEPLICKI
godz. 8.30 śp. Jan HOINKA
godz. 10.00 śp. Dominik GRELOWSKI;
Marianna i Stefan KRALIŃSCY
godz. 11.30 śp. Dariusz STRAPAGIEL
godz. 13.00 śp. Renata GARSTKA
godz. 16.00 śp. Eugeniusz PORADA
godz. 18.30 śp. Genowefa DĄBROWSKA
Wtorek

27 grudnia 2016 r.
Św. Jana Ap. i Ew. godz. 6.30 śp. Teresa MIŁEK
godz. 7.00 1) śp. Teresa MIŁEK
2) śp. Czesława BZDYREK
godz. 17.30 śp. Irena BAŁŁA w 2 r. śm.
godz. 18.30 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia
Środa
28 grudnia 2016 r.
Św. Młodzianków godz. 6.30 śp. Teresa MIŁEK
godz. 7.00 1) śp. Eugenia JAROS
2) śp. Teodora KANIA
godz. 17.30 śp. Krystyna MILITOWSKA
godz. 18.30 śp. Irena KORDYLAS w 4 r. śm.

Czwartek
29 grudnia 2016 r.
Oktawa
Narodzenia Pańskiego godz. 6.30 śp. Eugeniusz KOSMALA
godz. 7.00 1) śp. Eugenia JAROS
2) śp. Jadwiga ROBAKOWSKA
godz. 17.30 śp. Krystyna MILITOWSKA
godz. 18.30 śp. Kazimierz PIĄTKIEWICZ w 4 r. śm.

Piątek
30 grudnia 2016 r.
Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa godz. 6.30 śp. Maria OWCZAREK
godz. 7.00 1) śp. Eugenia JAROS
2) śp. Andrzej KORNACKI w 2 r. śm.
godz. 13.00 Ślub i chrzest w dolnym kościele
godz. 17.30 śp. Krystyna MILITOWSKA
godz. 18.30 śp. Barbara MISIAK

Sobota
31 grudnia 2016 r.
Oktawa
Narodzenia Pańskiego godz. 6.30 śp. Lucyna WIERZBICKA
godz. 7.00 śp. Irena NOGAJ
godz. 15.30 Msza św. ślubna: Małgorzata i Eugeniusz
godz. 17.00 1) śp. Roman TOMCZYK
2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą
o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku
dla rodziny GRZEGORCZYKÓW

Niedziela
1 stycznia 2017 r.

Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Mieczysław KRAWCZYK
godz. 10.00 śp. Józef MIELCZAREK w 9 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Bronisława i Mieczysław PALAT
godz. 16.00 śp. Ireneusz LIPKE
godz. 18.30 śp. Teofil CHOJNACKI w 1 r. śm.

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search