XIII Niedziela w ciągu roku
30 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Alina i Leon RYM
godz. 8.30 śp. Halina BALCERZYK w 6 r. śm.
godz. 10.00 śp. Ireneusz KRZYWDA
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w 60 rocz. sakram. małżeństwa i 85 rocz. urodzin Barbary i Józefa ŻUBEREK z prośbą o potrzebne łaski na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Jan GÓRALSKI w 1 r. śm.
godz. 16.00 śp. Lucyna i Józef LISIAK
godz. 18.30 śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI

Poniedziałek
1 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Andrzej KRATA
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 18.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Lech OLEJNIK

Wtorek
2 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Tadeusz ROSIAK
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
3 lipca 2019 r.
Św. Tomasza Ap.
godz. 7.00 śp. Anna ZALESKA
godz. 15.00 śp. Zdzisław SZUREK w 3 r. śm.
godz. 18.00 śp. Lech OLEJNIK

I Czwartek
4 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Andrzej KRATA
godz. 15.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.00 1) śp. Zofia ZAKROCKA 2) śp. Zofia FIGIEL

I Piątek
5 lipca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Zofia TRAWCZYŃSKA
godz. 15.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 18.00 1) śp. Zdzisław PALAT 2) śp. Zofia FIGIEL

I Sobota
6 lipca 2019 r.
bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
godz. 7.00 śp. Zbigniew ROSIAK
godz. 15.00 śp. Anna CIESIELSKA
godz. 16.00 Msza ślubna: Weronika i Adam
godz. 18.00 1) śp. Julianna ZAGÓRSKA 2) śp. Irena PIECH

XIV Niedziela w ciągu roku
7 lipca 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Janina KLIBER
godz. 10.00 śp. Józefa, Franciszek, Stanisław DULIBA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stanisław MACIOŁEK
godz. 18.30 śp. Izabella KUNIKOWSKA

INTENCJE MSZALNE

XII Niedziela w ciągu roku
23 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina SERAFIŃSKA
godz. 8.30 śp. Jan FERESZTYN
godz. 10.00 śp. Ryszard BEDNAREK w 5 r. śm.
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stefan MIELCZAREK w 1 r. śm.
godz. 16.00 śp. Irena OLEK w 2 r. śm.
godz. 18.30 śp. Iwona OCHLIK

Poniedziałek
24 czerwca 2019 r.
Narodzenie św. Jana Chrzciciela
godz. 7.00 1) śp. Stanisława, Marianna, Rafał, Edward, Jan GARCZAREK 2) śp. Hieronim RĘBACZ w 9 r. śm.; Krzysztof RĘBACZ w 7 r. śm
godz. 15.00 1) śp. Zbysław CIEŚLAK 2) śp. Janina SERAFIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Jan PRZYSECKI 2) śp. Jan i Janina WASZAK

Wtorek
25 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Juliusz BRAWATA
godz. 15.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Józef JAWOROWICZ 3) śp. Paweł MAGIERSKI
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Jan WOJAKOWSKI

Środa
26 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 15.00 1) śp. Józef JAWOROWICZ 2) śp. Helena ŚWITALSKA 3) śp. Elżbieta TOMASZEWSKA
godz. 18.00 1) Dziękczynna w 20 rocz. sakram. małżeństwa Agnieszki i Tomasza NUREK z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata 2) O potrzebne łaski dla Aleksandry i Piotra oraz ich dzieci

Czwartek
27 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Maria, Władysław, Stanisław, Władysław KAŁĄŻNI; Kazimiera, Jan, Antoni NADOLNI 2) śp. Elżbieta TOMASZEWSKA
godz. 15.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.00 1) śp. Władysław OLCZAK 2) śp. Genowefa KOŁODZIEJCZYK 3) śp. Antoni i Hieronima WOŹNIAK

Piątek
28 czerwca 2019 r.
Najświętszego Serca Pana Jezusa
godz. 7.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Andrzej KRATA
godz. 15.00 1) śp. Ireneusz LIPKE; Tadeusz MICHALICKI 2) śp. Paweł MAGIERSKI
godz. 18.00 1) Imieninowa Ks. Proboszcza 2) śp. Lech OLEJNIK 3) śp. Franciszek GABRYSIAK
godz. 20.00 O Boże błogosławieństwo na Drogę Uwielbienia

Sobota
29 czerwca 2019 r.
Św. Apostołów Piotra i Pawła
godz. 7.00 Dziękczynna za szczęśliwa operację i powrót do zdrowia z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo dla Piotra
godz. 9.00 śp. s. Michaela BANASIAK
godz. 15.00 śp. Piotr GRUCHALSKI
godz. 16.00 Msza ślubna: Marta i Mateusz
godz. 17.00 Msza ślubna: Marcin i Dominika
godz. 18.00 1) śp. Irena i Piotr SKOWRON 2) śp. Piotr GIBAŁA

XIII Niedziela
w ciągu roku30 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Alina i Leon RYM
godz. 8.30 śp. Halina BALCERZYK w 6 r. śm.
godz. 10.00 śp. Ireneusz KRZYWDA
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w 60 rocz. sakram. małżeństwa i 85 rocz. urodzin Barbary i Józefa ŻUBEREK z prośbą o potrzebne łaski na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Jan GÓRALSKI w 1 r. śm.
godz. 16.00 śp. Lucyna i Józef LISIAK
godz. 18.30 śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI

 

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
Niedziela
9 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Józef MAŁECKI
godz. 8.30 śp. Aurelia SZYMANOWSKA
godz. 10.00 O zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Stefanii i Bogumiły
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Andrzej ŁYSZCZAK
godz. 16.00 śp. Marianna i Stefan FILIPOWICZ
godz. 18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dar żywej wiary oraz Boże miłosierdzie dla Moniki

Poniedziałek
10 czerwca 2019 r.
NMP Matki Kościoła
godz. 7.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 9.00 śp. Maria-Jolanta SIWECKA-WOCH
godz. 15.00 1) śp. Wojciech SPYCHALSKI 2) śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.00 1) śp. Zofia GRUSZCZYŃSKA w 4 r. śm. i Franciszek GRUSZCZYŃSKI
2) Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z okazji rocz. ślubu i urodzin Katarzyny i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Wtorek
11 czerwca 2019 r.
Św. Barnaby Ap.
godz. 7.00 1) śp. Zdzisław KAŹMIERCZAK 2) śp. Paweł MAGIERSKI
godz. 15.00 1) śp. Genowefa KOŁODZIEJCZYK 2) śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Wiesław KUCHARSKI

Środa
12 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Wiesława RUBAS
godz. 15.00 1) śp. Wojciech SPYCHALSKI 2) śp. Dorota KOLOWCA
godz. 18.00 1) śp. Jan WOJAKOWSKI 2) śp. Bartłomiej GOZDEK

Czwartek
13 czerwca 2019 r.
Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
godz. 7.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 15.00 1) śp. Antonina MALAŚ 2) śp. Bronisława JABŁOŃSKA
godz. 18.00 1) NOWENNA do Matki Bożej FATIMSKIEJ 2) śp. Antoni ANDRZEJAK
3) śp. Józef i Barbara BALCERZAK; Marian STĘPNIAK; Józef WAŁĘSA

Piątek
14 czerwca 2019 r.
Bl. Michała Kozala
godz. 7.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 15.00 1) śp. Wojciech SPYCHALSKI 2) śp. Genowefa KIERLIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Rafał RARYTA 3) śp. Genowefa KOŁODZIEJCZYK


Sobota
15 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 15.00 1) śp. Halina i Henryk HUDZIK 2) Dziękczynna z okazji urodzin Beaty z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata
godz. 16.00 Msza ślubna: Karina i Marek
godz. 18.00 1) śp. Janina i Władysław WOJCIECHOWSCY 2) śp. Janina SERAFIŃSKA

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
Niedziela
16 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 ZA PARAFIAN
godz. 8.30 śp. Marek SZMYT; Maria, Zenon, Ada, Magda, Włodzimierz CHENCZKE
godz. 10.00 śp. Mirosław LISIAK
godz. 11.30 śp. Alina NOWICKA-KEŃSKA
godz. 13.00 śp. Krystyna CIAMCIAK w 19 r. śm.; Józef CIAMCIAK w 1 r. śm.
godz. 16.00 śp. Anna JANIAK
godz. 18.30 śp. Stanisław MACIOŁEK

 

Wniebowstąpienie Pańskie
Niedziela 2 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Wiesława, Helena, Kazimierz ĆWIKLIŃSCY
godz. 10.00 1) śp. Helena, Antoni, Jan OWCZAREK 2) Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Hani oraz w 3 rocz. ur. Jasia Widenków z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich, rodziców, brata Jacka i dziadków
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 1) śp. Anna JANOWSKA 2) śp. Helena MIKOŁAJCZYK
godz. 16.00 Dziękczynna w 1 rocz. ślubu Magdy i Dawida z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata
godz. 18.30 śp. Tadeusz JEZIERSKI w 8 r. śm.

Poniedziałek
3 czerwca 2019 r.
Św. Karola Lwangi i Towarzyszy
godz. 7.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Anna CIESIELSKA 2) O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w nadchodzących egzaminach dla Aleksandry
godz. 15.00 1) śp. Lech OLEJNIK 2) śp. Genowefa KIERLIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Erazm MAZUROWSKI 2) śp. Zofia MICHALAK w 21 r. śm.

Wtorek
4 czerwca2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Helena i Józef BĄKOWSCY 2) śp. Tadeusz i Józefa WITKOWSCY
godz. 15.00 1) śp. Andrzej SOWACKI 2) śp. Roman KRZANOWSKI
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Mirosława JAWORSKA

Środa
5 czerwca 2019 r.
Św. Bonifacego
godz. 7.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 15.00 1) śp. Marianna WIŚNIEWSKA w 5 r. śm. 2) śp. Wojciech SPYCHALSKI
godz. 18.00 1) śp. Zofia JASIAK 2) śp. Stanisława ŁUKASZCZYK

I Czwartek
6 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 15.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Wojciech SPYCHALSKI
godz. 18.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Genowefa KIERLIŃSKA 3) śp. Lucyna KOZANECKA

I Piątek
7 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 15.00 1) śp. Janina DZIUBEK  2) śp. Roman KRZANOWSKI
godz. 18.00 1) śp. Janina SERAFIŃSKA 2) śp. Paweł SZCZEPANIAK 3) O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Konrada

Sobota
8 czerwca 2019 r.
Św. Jadwigi Królowej
godz. 7.00 śp. Zofia ŁUCZAK
godz. 14.00 Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Marii i Edwarda KUSIAK z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata
godz. 15.00 śp. Paweł SZÓSTAK w 8 r. śm.
godz. 16.00 Msza ślubna: Adam i Agnieszka
godz. 18.00 1) śp. Danuta PANCEWICZ w 7 r. śm. 2) śp. Antoni ANDRZEJAK

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
9 czerwca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Józef MAŁECKI
godz. 8.30 śp. Aurelia SZYMANOWSKA
godz. 10.00 O zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Stefanii i Bogumiły
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Andrzej ŁYSZCZAK
godz. 16.00 śp. Marianna i Stefan FILIPOWICZ
godz. 18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dar żywej wiary oraz Boże miłosierdzie dla Moniki

 

V Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 8.30 śp. Piotr WOLF
godz. 10.00 śp. Józefa GNIEDIUK w 20 r. śm.; Kazimierz, Aleksander, Mieczysław GNIEDIUK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Urszula SZEWCZYK
godz. 16.00 śp. Jerzy KWINTA w 20 r. śm.
godz. 18.30 śp. Joanna WNUK w 3 r.śm.; Edward NAWROT

Poniedziałek
20 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Zofia MATYSIAK 2) śp. Helena GIESZCZYŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Lech OLEJNIK

Wtorek
21 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Stanisław KĘDZIERSKI
godz. 15.00 1) śp. Romuald AKSENTOWICZ w 11 r. śm. 2) śp. Stanisław DORUCH w 4 r. śm.
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Henryk KOWALSKI w 4 r. śm.

Środa
22 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 15.00 1) śp. Paweł SZCZEPANIAK 2) śp. Arkadiusz ANTONOWICZ
godz. 18.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Izabella KUNIKOWSKA


Czwartek
23 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. s. Michaela BANASIAK 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 18.00 1) śp. Zofia ZAKROCKA 2) śp. Bronisław LACEK w 9 r. śm. 3) śp. Izabella KUNIKOWSKA
godz. 18.45 śp. Dorota KOLOWCA


Piątek
24 maja 2019 r.
NMP Wspomożycielki Wiernych
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Eugeniusz WOJCIESZEK w 11 r. śm. 2) śp. Wiesław KUCHARSKI
godz. 18.00 1) śp. Mariusz WRONIECKI w 5 r. śm. 2) śp. Małgorzata CZARNA 3) śp. Irena GÓRAL

Sobota
25 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Irena GÓRAL
godz. 15.00 1) śp. Zofia KRUPIŃSKA 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 18.00 1) śp. Anna JANIAK 2) śp. Józef i Roman MARKIEWICZ

VI Niedziela Wielkanocna
26 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 8.30 śp. Agnieszka KURZAWA
godz. 10.00 1) śp. Wielisława MAZUREK 2) w intencji Krystyny i Grażyny z okazji Dnia Matki
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w 4 r. święceń kapłańskich ks. Przemysława Kaczkowskiego z prośbą o wszelkie potrzebne łaski
godz. 13.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 16.00 śp. Józefa, Franciszek, Stanisław DULIBA
godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe u Sióstr przy ul. Asnyka 40
godz. 18.30 śp. Urszula SZEWCZYK

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search