IV Niedziela
Wielkanocna
12 maja 2019 r.
godz. 7.00 Dziękczynna w 63 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Barbary i Mariana z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
godz. 8.30 śp. Kazimiera i Lucjan GŁÓWCZYŃSCY; Stanisław MAZUROWSKI; zm. z rodz. GŁÓWCZYŃSKICH i OWCZARKÓW
godz. 10.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Stanisław MIĄGOWSKI; Zofia i Franciszek KOWALCZYK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 śp. Stanisława i Ignacy MAĆKOWSCY; Andrzej RAK
godz. 13.00 Rocznica I Komunii Św. – ZA PARAFIAN
godz. 16.00 śp. Leokadia JUSZCZAK
godz. 18.30 śp. Urszula SZEWCZYK

Poniedziałek
13 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Roman KRZANOWSKI 2) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Rafał RARYTA 2) śp. Wiesław KUCHARSKI
godz. 18.00 1) śp. Henryk KEMPA 2) Nowenna do MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

Wtorek
14 maja 2019 r.
Św. Macieja Apostoła
godz. 7.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Anna JAROCIŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Paweł SZCZEPANIAK 2) śp. Krystyna JÓZEFIAK
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Halina PIĄTKIEWICZ w 6 r. śm.

Środa
15 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Zofia ŁUCZAK
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Zbigniew SIWIAK
godz. 18.00 1) śp. Zofia MICHALAK 2) śp. Kazimiera ŁAŹNA w 3 r. śm.

Czwartek
16 maja 2019 r.
Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Wiesław KUCHARSKI 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 18.00 1) śp. Anna JANIAK 2) śp. Wacława NOWAKOWSKA 3) śp. Genowefa KIERLIŃSKA

Piątek
17 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Paweł SZCZEPANIAK 2) śp. Ewa RATAJSKA
godz. 17.00 Dziękczynna w 50 rocz. matury absolwentów Technikum Włókienniczego w Kaliszu z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla żyjących oraz o życie wieczne dla zmarłych
godz. 18.00 1) śp. Jan, Anna, Jan ROSIŃSCY 2) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 3) Dziękczynna za 96 lat życia z okazji urodzin Ireny P I Ę K O Ś z prośbą o dalsze łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Sobota
18 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Zofia ZAKROCKA 2) śp. Marek POŁOŃSKI 3) śp. Irena GÓRAL
godz. 18.00 1) śp. Anna JANIAK 2) śp. Marek POŁOŃSKI

V Niedziela
Wielkanocna
19 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 8.30 śp. Piotr WOLF
godz. 10.00 śp. Józefa GNIEDIUK w 20 r. śm.; Kazimierz, Aleksander, Mieczysław GNIEDIUK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Urszula SZEWCZYK
godz. 16.00 śp. Jerzy KWINTA
godz. 18.30 śp. Joanna WNUK w 3 r.śm.; Edward NAWROT

 

III Niedziela Wielkanocna
5 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) Intencja Żywego Różańca 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 8.30 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 10.00 I KOMUNIA ŚW. – ZA PARAFIAN
godz. 11.30 śp. Zdzisława i Marian LAJTLICH
godz. 13.00 śp. Stanisław MAŚLAK
godz. 16.00 śp. Marianna CEPAK; zm. z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASÓW
godz. 18.30 śp. Jadwiga i Stanisław MENCEL 

Poniedziałek
6 maja 2019 r.
Św. Apostołów Filipa i Jakuba
godz. 7.00 1) śp. Andrzej KRATA 2) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Jan TRUBOWICZ
godz. 18.00 1) śp. Urszula MIKURENDA w 1 r. śm. 2) śp. Zbysław CIEŚLAK

Wtorek
7 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Zofia i Feliks MICHALSCY
godz. 15.00 1) śp. Zenon CIEŚLAK 2) śp. Łukasz KLUŹNIAK
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Stefan TOMCZYK

Środa
8 maja 2019 r.
Św. Stanisława, patrona Polski
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 9.00 śp. Wiesław FRĄTCZAK
godz. 15.00 1) śp. Stanisław LIS 2) śp. Stanisław MACIOŁEK
godz. 18.00 1) śp. Stanisław SOBOCKI 2) śp. Marianna i Stanisław OKUNIEWSCY

Czwartek
9 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 2) śp. Henryk KEMPA
godz. 18.00 1) śp. Tomasz PŁUCIENNIK 2) śp. Lech OLEJNIK 3) śp. Włodzimierz PODHALAŃSKI

Piątek
10 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Janina WOŹNIAKOWSKA 2) śp. Julianna ZAGÓRSKA
godz. 18.00 1) śp. Ryszard CZARNECKI 2) śp. Zbysław CIEŚLAK 3) śp. Irena GÓRAL

Sobota
11 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Czesław GÓRSKI w 10 r. śm. 2) śp. Jerzy ZAPART 3) śp. Wojciech GÓRSKI
godz. 18.00 1) śp. Kazimierz ŁUCZAK 2) śp. Zenon DĄBKOWSKI

IV Niedziela Wielkanocna
12 maja 2019 r.
godz. 7.00 Dziękczynna w 63 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Barbary i Mariana z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
godz. 8.30 śp. Kazimiera i Lucjan GŁÓWCZYŃSCY; Stanisław MAZUROWSKI; zm. z rodz. GŁÓWCZYŃSKICH i OWCZARKÓW
godz. 10.00 1) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 2) śp. Stanisław MIĄGOWSKI; Zofia i Franciszek KOWALCZYK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 śp. Stanisława i Ignacy MAĆKOWSCY; Andrzej RAK
godz. 13.00 Rocznica I Komunii Św. – ZA PARAFIAN
godz. 16.00 śp. Leokadia JUSZCZAK
godz. 18.30 śp. Urszula SZEWCZYK

 

II Niedziela Wielkanocna
ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA
28 kwietnia 2019 r.
Odpust parafialny
godz. 7.00 śp. Marianna i Wojciech KOPCZYK
godz. 8.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny ZIĘBÓW
godz. 10.00 śp. Damian LISIAK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 śp. Justyna RUPICZAK
godz. 13.00 śp. Józef DUMAŃSKI w 8 r. śm.
godz. 16.00 1) ZA PARAFIAN – Msza św. odpustowa 2) śp. Hieronima i Antoni WOŹNIAK
godz. 18.30 śp. Jerzy KWIATKOWSKI; Wiktoria i Józef WOJCIESZAK; Wojciech MUSIAŁ

Poniedziałek
29 kwietnia  2019 r.
Św. Katarzyny Sieneńskiej
godz. 7.00 śp. Maria SZMYT
godz. 15.00 1) śp. Jarosław STRZAŁKA 2) śp. Jan TRUBOWICZ
godz. 18.00 1) śp. Marian SZMYT 2) śp. Józef WAWRZYNIAK

Wtorek
30 kwietnia  2019 r.
Św. Wojciecha, patrona Polski
godz. 7.00 śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 15.00 1) śp. Paweł SZCZEPANIAK 2) śp. Jan WOJAKOWSKI
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Zbysław CIEŚLAK

Środa
1 maja 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Henryk SKOTOWSKI 2) śp. Justyna RUPICZAK
godz. 18.00 1) śp. Mirosława JAWORSKA 2) śp. Władysława NAMIOTA w 6 r. śm.; Tadeusz NAMIOTA; Jadwiga i Jakub POJMAŃSCY

I Czwartek
2 maja 2019 r.
Św. Atanazego
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 15.00 1) śp. Zofia KŁYSZ 2) śp. Cecylia, Teresa, Zygmunt, Józef BALIŃSCY
godz. 18.00 1) śp. Tomasz PŁUCIENNIK 2) śp. Ryszard SERAFIN

I Piątek
3 maja 2019 r.
NMP Królowej Polski
godz. 7.00 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 1) śp. Józefa, Stanisław, Marian BŁASZCZYK 2) śp. Barbara WOJSA
godz. 11.30 śp. Władysława i Józef MIELCAREK
godz. 13.00 śp. Dominik GRELOWSKI
godz. 18.30 śp. Anna JANIAK

I Sobota
4 maja 2019 r.
Św. Floriana
godz. 7.00 1) Dziękczynna w 61 rocz. urodzin Aleksandry TOMCZAK, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 2) śp. Jan WÓJCIAK (gregor.) 3) śp. Marianna i Stefan GUGLAS
godz. 15.00 O szczęśliwe rozwiązanie, wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla dziecka i jego rodziców Pauliny i Łukasza
godz. 18.00 1) śp. Józef WITKOWSKI w 30 r. śm.; Antonina WITKOWSKA 2) śp. Alina DĄBROWSKA

III Niedziela Wielkanocna
5 maja 2019 r.
godz. 7.00 1) Intencja Żywego Różańca 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 8.30 śp. Jan WÓJCIAK (gregor.)
godz. 10.00 I KOMUNIA ŚW. – ZA PARAFIAN
godz. 11.30 śp. Zdzisława i Marian LAJTLICH
godz. 13.00 śp. Stanisław MAŚLAK
godz. 16.00 śp. Marianna CEPAK; zm. z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASÓW
godz. 18.30 śp. Jadwiga i Stanisław MENCEL

 

NIEDZIELA
Zmartwychwstania
21 kwietnia 2019 r.
I Niedziela Wielkanocna
godz. 8.30 śp. Bogdan MARSZAŁ
godz. 10.00 1) śp. Urszula JARUGA w 30 r. śm. 2) śp. Józef PŁÓCIENNIK
godz. 11.30 śp. Anna SYNENKO
godz. 13.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 16.00 śp. Dariusz FIGANIAK
godz. 18.30 śp. Joanna WIATROWSKA w 3 r. śm.

Poniedziałek
Wielkanocny
22 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Henryka i Antoni WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Henryk JĘDROSZKA
godz. 10.00 1) śp. Juliusz PIĘKOŚ 2) śp. Krystyna i Józef TOMASZEWSCY
godz. 11.30 śp. Zofia i Stanisław MIZGIRO i zm. z rodziny
godz. 13.00 śp. Maria i Bolesław MUSIAŁ
godz. 16.00 śp. Henryk SKOTOWSKI
godz. 18.30 śp. Jan SZULETA w 2 r. śm.

Wtorek
23 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Wojciech GÓRSKI 2) śp. Irena KRYSIAK w 30 r. śm. i Tadeusz  KRYSIAK w 32 r. śm.
godz. 15.00 śp. Franciszka i Wojciech CEPAK; zm. z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASÓW
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Andrzej ŁYSZCZAK 3) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI

Środa
24 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Wojciech SPYCHALSKI
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Janina SERAFIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Zofia ZAKROCKA i Maria-Magdalena CHENCZKE

Czwartek
25 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Anna JANIAK 3) O światło Ducha Św., pokój serca i wszelkie potrzebne łaski na czas egzaminów maturalnych dla Norberta

Piątek
26 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Bartłomiej GOZDEK
godz. 18.00 1) śp. Józef BŁASZCZYK 2) śp. Erazm MAZUROWSKI w 18 r. śm. oraz za jego rodziców i teściów 3) śp. Alina DĄBROWSKA

Sobota
27 kwietnia 2019 r.
WIGILIA Święta Miłosierdzia
godz. 7.00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże miłosierdzie dla Elżbiety 2) śp. Marian CYL w 1 r. śm.
godz. 14.45 KORONKA do Bożego Miłosierdzia
godz. 15.00 O wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo na drogę życia małżeńskiego dla Patrycji i Michała
godz. 15.30 Msza ślubna: Anna i Adrian
godz. 17.00 Msza ślubna: Angelika i Tomasz
godz. 18.00 Dziękczynna w 50 rocz. sakramentu małżeństwa Ewy i Michała PIETRAKOW z prośbą o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże na dalsze lata
godz. 19.30-22.00 NOC MIŁOSIERDZIA
godz. 22.00 O Miłosierdzie Boże dla całej parafii


II Niedziela Wielkanocna
ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA
28 kwietnia 2019 r. 
Odpust parafialny
godz. 7.00 śp. Marianna i Wojciech KOPCZYK
godz. 8.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny ZIĘBÓW
godz. 10.00 śp. Damian LISIAK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 śp. Justyna RUPICZAK
godz. 13.00 śp. Józef DUMAŃSKI w 8 r. śm.
godz. 16.00 1) ZA PARAFIAN – Msza św. odpustowa 2) śp. Hieronima i Antoni WOŹNIAK
godz. 18.30 śp. Jerzy KWIATKOWSKI; Wiktoria i Józef WOJCIESZAK; Wojciech MUSIAŁ

 

VI Niedziela
Wielkiego Postu

14 kwietnia 2019 r.
NIEDZIELA PALMOWA
godz. 7.00 śp. Maria, Stefan, Józef WOLNI
godz. 8.30 śp. Maria i Stefan KOWALIŃSCY
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 10.00 śp. Marek JAROSZKIEWICZ
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN – procesja z palmami 2) śp. Stanisław MUJTA
godz. 13.00 śp. Ryszard JARYCH w 2 r. śm.
godz. 16.00 śp. Jarosław WILNER
godz. 16.50 DROGA KRZYŻOWA ulicami parafii
godz. 18.30 śp. Bogdan MARSZAŁ

Wielki
Poniedziałek
15 kwietnia 2018 r.
godz. 7.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Helena GMYREK w 1 r. śm.
godz. 15.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA 2) śp. Marek POŁOŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Anna JANIAK 2) śp. Marian BŁASZCZAK

Wielki Wtorek
16 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Marianna i Zygmunt MIELCZAREK 2) śp. Wojciech SPYCHALSKI
godz. 15.00 1) śp. Helena PIESTRZYŃSKA 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Józefa BOCH

Wielka Środa
17 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Regina WOJCIECHOWSKA
godz. 8.00 śp. Janina PIETRZAK
godz. 9.30 1) śp. Zofia WARDĘGA 2) śp. prof. Mieczysław INGLOT
godz. 15.00 1) śp. Marek POŁOŃSKI 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Elżbieta BĄK w 12 r. śm.; Genowefa i Czesław BĄK 3) śp. Jerzy ZAPART
Od 19.00 do 23.00 NOC KONFESJONAŁÓW

Wielki Czwartek
18 kwietnia 2019 r.
godz. 18.00 1) śp. Władysław i Józefa KUSZA; zm. z rodz. GARNCAREK i KUSZA 2) śp. Stanisław SOBOCKI 3) śp. Jadwiga SZALEK 4) śp. Pelagia i Stanisław JEZIERSCY 5) śp. Józef MARCINEK

Wielki Piątek
19 kwietnia 2019 r.
godz. 18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

Wielka Sobota
20 kwietnia 2019 r.
WIGILIA PASCHALNA
godz. 21.00 1) śp. Władysława i Aleksander SZUBRYT; Andrzej, Marianna i Zygmunt KOTEWICZ; Janina i Bronisław WALKOWSCY 2) śp. Władysława, Edward, Jerzy REĆKO 3) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 4) śp. Jan GÓRALSKI 5) śp. Mirosława JAWORSKA 6) ZA PARAFIAN

NIEDZIELA
Zmartwychwstania
21 kwietnia 2019 r.
I Niedziela Wielkanocna
Nie ma Mszy św. o godz. 7.00

godz. 8.30 śp. Bogdan MARSZAŁ
godz. 10.00 1) śp. Urszula JARUGA w 30 r. śm. 2) śp. Józef PŁÓCIENNIK
godz. 11.30 śp. Anna SYNENKO
godz. 13.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 16.00 śp. Dariusz FIGANIAK
godz. 18.30 śp. Joanna WIATROWSKA w 3 r. śm.

Poniedziałek Wielkanocny
22 kwietnia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Henryka i Antoni WAŚKOWIAK
godz. 8.30 śp. Henryk JĘDROSZKA
godz. 10.00 1) śp. Juliusz PIĘKOŚ 2) śp. Krystyna i Józef TOMASZEWSCY
godz. 11.30 śp. Zofia i Stanisław MIZGIRO i zm. z rodziny
godz. 13.00 śp. Maria i Bolesław MUSIAŁ
godz. 16.00 śp. Henryk SKOTOWSKI
godz. 18.30 śp. Jan SZULETA w 2 r. śm.

 

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search