VII Niedziela w ciągu roku

24 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Mariusz CHUDAŚ
godz. 8.30 śp. Marianna, Stanisław, Józefa, Stanisław WARSZEWSCY; Józef, Wanda, Józef SZURCZAK
godz. 10.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA w 1 r. śm. 2) śp. Tomasz PŁUCIENNIK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Sadomierz MATUJA w 9 r. śm.
godz. 16.00 śp. Henryk PLOTA w 19 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

Poniedziałek
25 lutego 2018 r.
godz. 7.00 śp. Janina DZIUBEK
godz. 15.00 1) śp. Bożenna OGRODNICZAK 2) śp. Marianna STRZELCZYK
godz. 18.00 1) śp. Krystyna KUBALCZYK 2) śp. Teresa WILNER

Wtorek
26 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Sylwia KAMIŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Zofia JAŚKIEWICZ 2) śp. Barbara MŁYNARSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Mirosław BANASZKIEWICZ

Środa
27 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. s. Michaela BANASIAK
godz. 15.00 1) śp. Irena WALCZAK 2) śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 18.00 1) śp. Jan PRZYSIECKI w 1 r. śm. 2) śp. Józefa i Stefan TACZAŁA

Czwartek
28 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Andrzej MICHALSKI w 1 r. śm.
godz. 15.00 1) śp. Zofia JAŚKIEWICZ 2) śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 18.00 1) śp. Izabela CIEŚLAK 2) śp. Józef WAWRZYNIAK 3) śp. Andrzej NAWROCKI


I Piątek
1 marca 2019 r.
godz. 7.00 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor. 1)
godz. 9.00 śp. Teresa i Czesław JAŚKIEWICZ
godz. 15.00 1) śp. Zofia JAŚKIEWICZ 2) śp. Jadwiga WASELA
godz. 18.00 1) śp. Bogdan MARSZAŁ 2) śp. Mirosława BARANIECKA w 2 r. śm.


I Sobota
2 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor. 2) 2) Dziękczynna w 18 r. urodzin Krystiana, z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu
godz. 15.00 1) śp. Kazimierz, Helena, Kazimierz SOPAŁOWICZ 2) śp. Janina PISULA
godz. 18.00 1) O Boże błogosławieństwo, łaski i siły potrzebne w cierpieniu dla rodziców zmarłej Marcelinki 2) śp. Marian, Bronisław, Franciszek, Wiktoria IGNASIAK

VIII Niedziela w ciągu roku
3 marca 2019 r.
godz. 7.00 1) Intencja Żywego Różańca 2) śp. Irena i Tadeusz KALITA
godz. 8.30 śp. Janina i Paweł KRZYŻANOWSCY i zm. z rodz. KRZYŻANOWSKICH
godz. 10.00 1) śp. Kazimiera i Henryk GÓRSCY 2) śp. Jerzy STRAPAGIEL
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jerzy MARSZAŁ w 18 r. śm.; Jerzy i Marianna STRZELCZYK
godz. 16.00 śp. Kazimierz, Stanisława, Józef KOŚCIELNI
godz. 18.30 śp. Ireneusz KRZYWDA (gregor. 3)

 

VI Niedziela w ciągu roku
17 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Mariusz CHUDAŚ
godz. 8.30 śp. Zofia SZKLARSKA
godz. 10.00 śp. Marian GOŁDYN
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Aleksander GRZEGORCZYK
godz. 16.00 śp. Zbigniew STEMPKOWSKI w 6 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK


Poniedziałek
18 lutego 2018 r.
godz. 7.00 1) Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Teresy z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata 2) śp. s. Michaela BANASIAK
godz. 15.00 1) śp. Antoni WYRĘBSKI 2) śp. Józefa WOŹNIAK
godz. 18.00 1) śp. Krystyna KUBALCZYK 2) śp. Marianna WRÓBLEWSKA


Wtorek
19 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Jan WOJAKOWSKI 2) śp. Julianna ZAGÓRSKA
godz. 15.00 1) śp. Zbigniew JARZĘBSKI 2) śp. Elżbieta BENDKOWSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Stefania EWIAK


Środa
20 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Zbigniew SIWIAK 2) śp. s. Michaela BANASIAK
godz. 15.00 1) śp. Irena WALCZAK 2) śp. Marianna STRZELCZYK
godz. 18.00 1) Stanisław LISSY 2) śp. Tadeusz JAGIEŁO

Czwartek
21 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Antonina MALAŚ 2) śp. Jerzy ZAPART
godz. 15.00 1) śp. Zofia JAŚKIEWICZ 2) śp. Józef JANICKI
godz. 18.00 1) śp. Felicjan MIKOŁAJCZYK 2) śp. Maria SZYMKOWIAK

Piątek
22 lutego 2019 r.
Katedry św. Piotra Ap.
godz. 7.00 1) śp. Janina DZIUBEK 2) śp. s. Michaela BANASIAK
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz JAGIEŁO 2) śp. Eugeniusz SWOROWSKI w 1 r. śm.
godz. 18.00 1) śp. Ryszard CZARNECKI 2) śp. Zofia GONERA

Sobota
23 lutego 2019 r.
Św. Polikarpa
godz. 7.00 1) śp. Kazimiera DURNIK 2) śp. Marek POŁOŃSKI
godz. 15.00 1) śp. Marianna STRZELCZYK 2) Dziękczynna w 40 r. urodzin Piotra Bodysa z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i Światło Ducha Świętego
godz. 18.00 1) śp. Halina PAWLACZYK 2) śp. Anna PAWLIK


VII Niedziela w ciągu roku
24 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Mariusz CHUDAŚ
godz. 8.30 śp. Marianna, Stanisław, Józefa, Stanisław WARSZEWSCY; Józef, Wanda, Józef SZURCZAK
godz. 10.00 1) śp. Ireneusz KRZYWDA w 1 r. śm. 2) śp. Tomasz PŁUCIENNIK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Sadomierz MATUJA w 9 r. śm.
godz. 16.00 śp. Henryk PLOTA w 19 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

 

V Niedziela
w ciągu roku
10 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Kazimierz GRODZICKI w 4 r. śm.
godz. 8.30 śp. Janusz KĘSZKA
godz. 10.00 śp. Józef KASPEROWICZ w 4 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Janina WIATROWSKA
godz. 16.00 śp. Lucja CZEMPIŃSKA
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

Poniedziałek
11 lutego 2018 r.
NMP z Lourdes
Światowy Dzień Chorego
godz. 7.00 1) śp. Piotr GRYMSKI 2) śp. Mieczysław KUJAWA
godz. 15.00 1) śp. Marianna i Leon MARCINIAK 2) śp. Patryk MIGASIEWICZ
godz. 18.00 1) śp. Maria NOWACZYK 2) śp. Kazimiera WOŹNIAK

Wtorek
12 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Karol OWCZAREK 2) śp. Krystyna ŚWIDERSKA
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz JAGIEŁO 2) śp. Elżbieta BENDKOWSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Maria GRĘDA

Środa
13 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Stanisław KĘDZIERSKI
godz. 15.00 1) śp. Urszula SZEWCZYK 2) śp. Aurelia SZYMANOWSKA 3) Dziękczynna w 90 rocz. urodzin Stanisławy MAZUROWSKIEJ z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Fatimskiej na dalsze lata
godz. 18.00 1) Stanisław LISSY 2) Nowenna do Matki Bożej FATIMSKIEJ

Czwartek
14 lutego 2019 r.
Św. Cyryla i Metodego
godz. 7.00 1) śp. Stefania, Józef, Alicja, Marek JANIK 2) śp. Wiesław KUCHARSKI
godz. 15.00 1) śp. Helena NOWAK 2) śp. Regina, Bronisław, Włodzimierz, Leszek JUSZCZAK
godz. 18.00 1) śp. Wojciech GŁĄB 2) śp. Henryk SKOTOWSKI

Piątek
15 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Edward OLSZYNA 2) śp. Janina SERAFIŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz JAGIEŁO 2) śp. Urszula SZEWCZYK
godz. 18.00 1) śp. Felicjan MIKOŁAJCZYK 2) śp. Barbara KASPRZAK

 

Sobota
16 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Sławomir GŁĘBOWSKI w 2 r. śm. 2) śp. Kazimiera DURNIK
godz. 15.00 1) śp. Anna i Michał CHOJNACCY 2) śp. Elżbieta BENDKOWSKA
godz. 18.00 1) śp. Marcin KUBIŚ w 5 r. śm. 2) śp. Bożenna OGRODNICZAK


VI Niedziela
w ciągu roku
17 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Mariusz CHUDAŚ
godz. 8.30 śp. Zofia SZKLARSKA
godz. 10.00 śp. Marian GOŁDYN
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Aleksander GRZEGORCZYK
godz. 16.00 śp. Zbigniew STEMPKOWSKI w 6 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

 

IV Niedziela w ciągu roku
3 lutego 2019 r.

godz. 7.00 1) Intencja Żywego Różańca 2) O wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Św., Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej z okazji imienin dla Agaty Rokita
godz. 8.30 śp. Beata KMIECIK w 3 r. śm.
godz. 10.00 śp. Weronika CAŁKA
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stanisława w rocz. śm. i Stanisław CIERLACZYK
godz. 16.00 śp. Stanisław PIECHOTA w 3 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

Poniedziałek
4 lutego 2018 r.
godz. 7.00 śp. Agata SITEK
godz. 15.00 1) śp. Teresa OLEK w 7 r. śm.; Henryk OLEK w 2 r. śm. 2) śp. Janina, Piotr, Józef LISIAK; Marianna i Stanisław RACZYK
godz. 18.00 1) śp. Janina RATAJCZYK 2) śp. Stefania WASIAK

Wtorek
5 lutego 2019 r.
Św. Agaty
godz. 7.00 śp. Władysława DYBIAK w 25 r. śm.; Jan DYBIAK w 16 r. śm.; Genowefa CHOJNOWSKA
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz JAGIEŁO 2) śp. Marianna KWAŚNIEWSKA
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Maria NOWACZYK

Środa
6 lutego 2019 r.
Św. Pawła Miki i Towarzyszy
godz. 7.00 śp. Kazimiera WOŹNIAK
godz. 15.00 1) śp. Anna PAWLIK 2) śp. Anna i Michał CHOJNACCY
godz. 18.00 1) śp. Krystyna KUBALCZYK 2) śp. Kazimiera WOŹNIAK

Czwartek
7 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Lidia KRASNOSIELSKA w 1 r. śm.
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz JAGIEŁO 2) śp. Marianna i Stanisław OKUNIEWSCY
godz. 18.00 1) śp. Zenon RÓŻAŃSKI 2) śp. Felicjan MIKOŁAJCZYK

Piątek
8 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Jan i Kazimiera KURZAWA
godz. 15.00 1) śp. Marianna i Stanisław OKUNIEWSCY 2) śp. Marianna KWAŚNIEWSKA
godz. 18.00 1) śp. Józef DANCEWICZ 2) Dziękczynna w 85 rocz. urodzin Leokadii GNEROWICZ z prośbą o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata


Sobota
9 lutego 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Teresa KRZYKAŁA 2) śp. Aleksandra JEŚKIEWICZ
godz. 15.00 1) śp. Grażyna PRZEPIÓRKA 2) śp. Janina PISULA
godz. 18.00 1) śp. Kazimiera WOŹNIAK 2) śp. Halina CHRUŚCICKA


V Niedziela
w ciągu roku
10 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Kazimierz GRODZICKI w 4 r. śm.
godz. 8.30 śp. Janusz KĘSZKA
godz. 10.00 śp. Józef KASPEROWICZ w 4 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Janina WIATROWSKA
godz. 16.00 śp. Lucja CZEMPIŃSKA
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

 

III Niedziela w ciągu roku
27 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 8.30 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 10.00 1) śp. Weronika i Marcin TUŁACZ 2) śp. Zbigniew KOŚCIELECKI w 6 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Karola PYTLIŃSKA
godz. 16.00 śp. Jacek WOŹNIAK
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK


Poniedziałek
28 stycznia2018 r.
Św. Tomasza z Akwinu
godz. 7.00 1) śp. Antoni ANDRZEJAK 2) śp. Robert BIŁAT 3) śp. Mirosława JAWORSKA
godz. 15.00 1) śp. Bożenna OGRODNICZAK 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 śp. Renard ALEJZIAK


Wtorek
29 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) O łaskę zdrowia, siły w cierpieniu, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Jana SZYMCZAKA 2) śp. Mirosława JAWORSKA
godz. 15.00 1) śp. Łucja BŁAZIK 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia 2) śp. Marek POŁOŃSKI

Środa
30 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Henryk KEMPA 2) śp. Jerzy DURAS
godz. 15.00 1) śp. siostra Maria ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej w 2 r. śm.
2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Aleksandra ANTCZAK w 2 r. śm. 2) śp. Bożenna OGRODNICZAK

Czwartek
31 stycznia 2019 r.
Św. Jana Bosko
godz. 7.00 1) śp. Karol OWCZAREK 2) śp. Maria i Czesław LEWANDOWSCY; Jolanta SZARY
godz. 15.00 1) śp. Konrad WOJCIECHOWSKI 2) śp. Zbigniew PAWLAK
godz. 18.00 1) śp. Kazimiera PTASIŃSKA 2) Dziękczynna w 10 rocz. urodzin Aleksandra NOWACKIEGO z prośbą o dary Ducha Św., Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziców

I Piątek
1 lutego 2019 r.
godz. 7.00 śp. Henryk KEMPA
godz. 9.00 śp. Barbara MŁYNARSKA
godz. 15.00 1) śp. Bożenna OGRODNICZAK 2) śp. Aleksandra JEŚKIEWICZ
godz. 18.00 1) śp. Kacper BŁOCH 2) śp. Julian SIPKA w 2 r. śm.

I Sobota
2 lutego 2019 r.
Święto Ofiarowania Pańskiego
Światowy Dzień Życia Konsekrowanego
godz. 7.00 śp. Bożenna OGRODNICZAK
godz. 9.00 śp. Marianna, Stanisław i Józef SOBCZAK
godz. 15.00 1) śp. Józef DANCEWICZ 2) śp. Elżbieta BENDKOWSKA
godz. 18.00 1) śp. Marian KOPEĆ 2) śp. Marian GOŁDYN


IV Niedziela
w ciągu roku
3 lutego 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Beata KMIECIK w 3 r. śm.
godz. 10.00 śp. Weronika CAŁKA
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stanisława w rocz. śm. i Stanisław CIERLACZYK
godz. 16.00 śp. Stanisław PIECHOTA w 3 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search