II Niedziela w ciągu roku
20 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Agnieszka KURZAWA
godz. 8.30 śp. Edward MIZGALSKI w 4 r. śm.; Maria WALCZAK w 13 r. śm.
godz. 10.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stefania w 8 r. śm. i Stefan TRZĘSOWSCY
godz. 16.00 śp. Wiktoria MATUSZCZAK
godz. 18.30 śp. Stanisław MAŚLAK w 3 r. śm.

Poniedziałek
21 stycznia 2018 r.
Św. Agnieszki
godz. 7.00 1) śp. Marianna i Stefan KRALIŃSCY; Dominik GRELOWSKI 2) śp. Anna SYNENKO 3) śp. Lech OLEJNIK
godz. 15.00 1) śp. Stefania WASIAK 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 śp. Barbara LASOTA

Wtorek
22 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Elżbieta JANASZCZYK w 1 r. śm. 2) śp. Zbysław CIEŚLAK 3) śp. Jan ORYL 4) śp. Antoni ANDRZEJAK
godz. 15.00 1) śp. Maria GRĘDA 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
23 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Helena LEBOWSKA 2) śp. Izabella KUNIKOWSKA 3) śp. Stanisław MAJEWSKI
godz. 15.00 1) śp. Jadwiga LEBODA 2) śp. Antoni ANDRZEJAK
godz. 18.00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Adrianny KMIECIK z prośbą o dalsze łaski, dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu

Czwartek
24 stycznia 2019 r.
Św. Franciszka Salezego
godz. 7.00 1) śp. Kazimiera DURNIK 2) śp. Antoni ANDRZEJAK 3) śp. Ewa KWIDZIŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Antonina CHOJNACKA 2) śp. Antoni ANDRZEJAK
godz. 18.00 śp. Renard ALEJZIAK

Piątek
25 stycznia 2019 r.
Nawrócenie św. Pawła Ap.
godz. 7.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Izabella KUNIKOWSKA 3) śp. Janina SERAFIŃSKA
godz. 15.00 1) śp. Krystyna i Nikodem KUBALCZYK 2) śp. Marianna KUPAJ
godz. 18.00 śp. Tomasz KWINTA w 2 r. śm.

Sobota
26 stycznia 2019 r.
Św. Tymoteusza i Tytusa
godz. 7.00 1) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI 2) śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 15.00 1) śp. Bożenna OGRODNICZAK 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Weronika WERCZYŃSKA 2) śp. Stanisław NOSKI w 1 r. śm.


III Niedziela w ciągu roku
27 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 8.30 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 10.00 1) śp. Weronika i Marcin TUŁACZ 2) śp. Zbigniew KOŚCIELECKI w 6 r. śm.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Karola PYTLIŃSKA
godz. 16.00 śp. Jacek WOŹNIAK
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

 

13 stycznia 2019 r.

CHRZEST PAŃSKI
godz. 7.00 śp. Teresa PIETRZAK
godz. 8.30 śp. Wiktoria MATUSZCZAK
godz. 10.00 1) śp. Weronika ORLIKOWSKA 2) śp. Stanisław MIĄGOWSKI; Zofia i Franciszek KOWALCZYK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Karola PYTLIŃSKA
godz. 16.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 18.30 NOWENNA do Matki Bożej FATIMSKIEJ

Poniedziałek
14 stycznia2018 r.
godz. 7.00 1) śp. Elżbieta BENDKOWSKA 2) śp. Tomasz PŁÓCIENNIK 3) śp. Stefan TRZĘSOWSKI 4) śp. Zbysław CIEŚLAK
godz. 15.00 śp. Danuta POGORZELEC
godz. 18.00 śp. Zdzisława BRUŚ


Wtorek
15 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Elżbieta BENDKOWSKA 2) śp. Ryszard MICHALSKI 3) śp. Zbysław CIEŚLAK 4) śp. Izabella KUNIKOWSKA
godz. 15.00 śp. Juliusz PIĘKOŚ
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
16 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Elżbieta BENDKOWSKA 2) śp. Izabella KUNIKOWSKA 3) śp. Zbysław CIEŚLAK
godz. 15.00 1) śp. Leon GRZEŚKOWIAK 2) śp. Antoni ANDRZEJAK
godz. 18.00 śp. Helena NOWACKA

Czwartek
17 stycznia 2019 r.
Św. Antoniego, opata
godz. 7.00 1) śp. Elżbieta BENDKOWSKA 2) śp. Zbysław CIEŚLAK 3) śp. Lech OLEJNIK 4) śp. Antoni, Stanisława, Antoni DZIKOWSCY
godz. 15.00 śp. Teodora i Bronisław ROSIAK
godz. 18.00 Dziękczynna w 15 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Agnieszki i Pawła PAWLACZYK, z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci: Piotra, Jakuba i Anny

Piątek
18 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Elżbieta BENDKOWSKA 2) śp. Zbysław CIEŚLAK 3) śp. Izabella KUNIKOWSKA 4) śp. Stefan, Walentyna, Bolesław, Tomasz SENCZYSZYN
godz. 15.00 śp. Juliusz PIĘKOŚ
godz. 18.00 śp. Halina PAWLACZYK

Sobota
19 stycznia 2019 r.
Św. Józefa Pelczara
godz. 7.00 1) śp. Henryka WOŹNIAK 2) śp. Józef WAWRZYNIAK 3) śp. Piotr MICHAŁEK 4) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 15.00 śp. Sebastian WAWRZYNIAK
godz. 18.00 śp. Helena SZEWCZYK

II Niedziela w ciągu roku
20 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 śp. Agnieszka KURZAWA
godz. 8.30 śp. Edward MIZGALSKI w 4 r. śm.; Maria WALCZAK w 13 r. śm.
godz. 10.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Stefania w 8 r. śm. i Stefan TRZĘSOWSCY
godz. 16.00 śp. Wiktoria MATUSZCZAK
godz. 18.30 śp. Stanisław MAŚLAK w 3 r. śm.

 

6 stycznia 2019 r.
OBJAWIENIE PAŃSKIE
Uroczystość Trzech Króli
godz. 7.00 1) śp. Zenona MAJCHRZAK 2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 śp. Jan PRZYBYŁA
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jadwiga i Jan KĘSZYCCY
godz. 16.00 śp. Józef MIELCZAREK w 11 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

Poniedziałek
7 stycznia 2018 r.
godz. 7.00 1) śp. Bogdan MIZGALSKI 2) śp. Anna WIŚNIEWSKA 3) śp. Kazimierz KOŁACZYK 4) o dar przemiany serca dla Szymona, uzdrowienie trudnej sytuacji, wszelkie o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże
godz. 15.00 1) śp. Franciszek KALAFARSKI 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 śp. Aleksandra WNUCZEK

Wtorek
8 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Małgorzata CZARNA 2) śp. Jolanta MATCZAK 3) śp. Helena POPIOŁEK 4) śp. Zygmunt BRODZIAK 5) śp. Żaneta OLCZAK w 3 r. śm.
godz. 15.00 śp. Krystyna TOMASZEWSKA
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

Środa
9 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Honorata PIOTROWSKA 2) śp. Kazimierz KOŁACZYK 3) śp. Mieczysław KAWKA
godz. 15.00 1) śp. Renard ALEJZIAK 2) śp. Tadeusz KOPCZYŃSKI
godz. 18.00 śp. Marianna TUŁAZIŃSKA

Czwartek
10 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Kazimiera KASPRZAK 2) śp. Kazimierz KOŁACZYK 3) śp. Anna SYNENKO
godz. 15.00 1) śp. Mieczysław SZULETA 2) śp. Zofia i Bolesław DENKO
godz. 18.00 śp. Aleksandra WNUCZEK

Piątek
11 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Kazimierz KOŁACZYK 2) śp. Anna SYNENKO 3) śp. Zygmunt BRODZIAK 4) śp. Marian SZCZEPAŃSKI
godz. 15.00 śp. Teodor KUBASIK w 9 r. śm.
godz. 18.00 śp. Marian RUSEK

Sobota
12 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Bogdan MARSZAŁ 2) śp. Anna w 2 r. śm., Jan i Ewa KRAKUS 3) śp. Elżbieta BENDKOWSKA 4) śp. Czesława i Józef PAKUŁA
godz. 15.00 śp. Genowefa JASIŃSKA
godz. 18.00 śp. Barbara LASOTA


13 stycznia 2019 r.
CHRZEST PAŃSKI
godz. 7.00 śp. Teresa PIETRZAK
godz. 8.30 śp. Wiktoria MATUSZCZAK
godz. 10.00 1) śp. Weronika ORLIKOWSKA 2) śp. Stanisław MIĄGOWSKI; Zofia i Franciszek KOWALCZYK
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Karola PYTLIŃSKA
godz. 16.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 18.30 NOWENNA do Matki Bożej FATIMSKIEJ

 

NIEDZIELA
ŚWIĘTEJ RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa
30 grudnia 2018 r.
godz. 7.00 śp. Renard ALEJZIAK
godz. 8.30 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 10.00 śp. Zdzisław CHUDZIŃSKI
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Eleonora BUJDASZ
godz. 16.00 śp. Józef CIAMCIAK
godz. 18.30 śp. Marianna BORUSZCZAK


Poniedziałek
31 grudnia 2018 r.
Zakończenie roku
godz. 7.00 1) śp. Regina PIASECKA 2) śp. Urszula SZEWCZYK 3) śp. Kazimierz, Władysława, Bronisław KOŁACZYK; Eleonora, Kazimierz MARCINIAK
godz. 17.00 1) Dziękczynna za kończący się rok z prośbą o błogosławieństwo Boże na Nowy Rok dla całej parafii 2) śp. Mirosław NIJAK 3) śp. Krystyna PRZYBYŁA

Wtorek
1 stycznia 2019 r. 
NOWY ROK
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
godz. 7.00 śp. Krystyna DOMINIAK
godz. 8.30 śp. Mieczysław KRAWCZYK
godz. 10.00 śp. Lechosław KLECZEWSKI
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Krystyna WERECKA-DRABCZYK
godz. 16.00 śp. Jacek WOŹNIAK
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

Środa
2 stycznia 2019 r.
Św. Bazylego Wiel-kiego i Grzegorza z Nazjanzu
godz. 7.00 1) śp. Zofia i Stanisław MIZGIRO i zm. z rodz. 2) śp. Kazimierz KOŁACZYK 3) O wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty BUCZAK 4) śp. Elżbieta BENDKOWSKA
godz. 15.00 śp. Marian RUSEK
godz. 18.00 śp. Andrzej KAŹMIERCZAK w 3 r. śm.

Czwartek
3 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Anna KOŃCZYŃSKA 2) śp. Kazimierz KOŁACZYK 3) śp. Józefa WOŹNIAK 4) śp. Józef WAWRZYNIAK
godz. 15.00 śp. Zofia w 15 r. śm. i Andrzej JANKOWSCY
godz. 18.00 śp. Józef SMOLARSKI w 3 r. śm.

Piątek
4 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Kazimierz KOŁACZYK 2) śp. Tadeusz CICHY 3) śp. Anna JANIAK
godz. 9.00 śp. Marianna i Józef DERDOWSCY
godz. 15.00 śp. Helena SZEWCZYK
godz. 18.00 śp. Marian RUSEK

Sobota
5 stycznia 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Joanna ANDRZEJAK 2) śp. Bożena OGRODNICZAK 3) śp. Józef WAWRZYNIAK 4) śp. Jolanta MATCZAK
godz. 15.00 śp. Teofil CHOJNACKI w 3 r. śm.
godz. 18.00 śp. Marian RUSEK

Niedziela
6 stycznia 2019 r.
OBJAWIENIE PAŃSKIE Uroczystość Trzech Króli
godz. 7.00 1) śp. Zenona MAJCHRZAK 2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Zygmunt i Marianna MIELCZAREK
godz. 10.00 śp. Jan PRZYBYŁA
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym kościele
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jadwiga i Jan KĘSZYCCY
godz. 16.00 śp. Józef MIELCZAREK w 11 r. śm.
godz. 18.30 śp. Eliza ROSZAK

 

IV NIEDZIELA ADWENTU
23 grudnia 2018 r. 
godz. 7.00 śp. Marianna TUŁAZIŃSKA
godz. 8.30 1) śp. Jan GÓRALSKI 2) O wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla rodziny ZABIELSKICH i WIDENKA
godz. 10.00 śp. Zofia BAJERSKA
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym k-le - ZA PARAFIAN
godz. 11.30 śp. Władysława i Zygmunt DROSZEWSCY; Marianna i Kazimierz JANUSZKIEWICZ
godz. 13.00 śp. Anna JANOWSKA
godz. 16.00 śp. Helena STĘSICKA
godz. 18.30 śp. Stanisława i Zdzisław PIKULSCY

Poniedziałek
24 grudnia 2018 r.
Wigilia Bożego Narodzenia
godz. 7.00 1) śp. Renard ALEJZIAK 2) śp. Alina RYM w 3 r. śm.
godz. 24.00 1) ZA PARAFIAN 2) śp. Andrzej, Marianna, Zygmunt KOTEWICZ; Janina, Bronisław WALKOWSCY 3) śp. Grażyna GÓRSKA 4) śp. Walentyna KUSIŃSKA

Wtorek
25 grudnia 2018 r.
BOŻE NARODZENIE
godz. 7.00 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 8.30 1) śp. Sławomir i Leszek GŁĘBOWSCY 2) śp. Józef BIERNAT; Zofia, Stanisław SIP Anna SADOWSKA; Stanisława, Konstanty MAŁECCY
godz. 10.00 1) śp. Marian, Stanisław, Aniela, Janusz, Marcjanna, Franciszek MUSIALSCY; Marianna i Wojciech LIPKA 2) śp. Tadeusz WRÓBLEWSKI w 2 r. śm.
godz. 11.30 śp. Helena PUĆKA
godz. 13.00 śp. Barbara LASOTA
godz. 16.00 śp. Katarzyna OWSIAK
godz. 18.30 śp. Marianna TUŁAZIŃSKA


Środa
26 grudnia 2018 r. 
ŚW. SZCZEPANA
godz. 7.00 śp. Henryk KLASKA
godz. 8.30 śp. Antonina, Józef, Antoni, Aniela ZIĘBA; Maria, Wojciech BAJOR
godz. 10.00 śp. Dominik GRELOWSKI; Marianna i Stefan KRALIŃSCY
godz. 11.30 śp. Dariusz STRAPAGIEL
godz. 13.00 śp. Anna i Bolesław STAROSTKA; Urszula i Kazimierz PODGÓRNI
godz. 16.00 śp. Dariusz FIGANIAK
godz. 18.30 śp. Marianna TUŁAZIŃSKA

Czwartek
27 grudnia 2018 r.
Św. Jana Ap. i Ew.
godz. 7.00 1) śp. Henryk SKOTOWSKI 2) śp. Regina PIASECKA 3) śp. Kazimierz KOŁACZYK 4) śp. Regina PIASECKA
godz. 17.30 śp. Irena BAŁŁA w 4 r. śm.
godz. 18.30 śp. Helena SZEWCZYK

Piątek
28 grudnia 2018 r.
Św. Młodzianków, męczenników
godz. 7.00 1) śp. Aleksandra SZAJDZIŃSKA 2) śp. Regina PIASECKA 3) śp. Kazimierz KOŁACZYK 4) śp. Urszula SZEWCZYK
godz. 17.30 śp. Irena KORDYLAS w 6 r. śm.
godz. 18.30 śp. Helena SZEWCZYK

Sobota
29 grudnia 2018 r.
godz. 7.00 1) śp. Regina PIASECKA 2) śp. Bożena OGRODNICZAK 3) śp. Józef SUDA w 1 r. śm. 4) śp. Bronisława LECH w 7 r. śm.
godz. 17.30 śp. Marian RUSEK
godz. 18.30 śp. Kazimierz PIĄTKIEWICZ w 6 r. śm.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ  RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa
30 grudnia 2018 r.
godz. 7.00 śp. Renard ALEJZIAK
godz. 8.30 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 10.00 śp. Zdzisław CHUDZIŃSKI
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Eleonora BUJDASZ
godz. 16.00 śp. Józef CIAMCIAK
godz. 18.30 śp. Marianna BORUSZCZAK


Poniedziałek
31 grudnia 2018 r.
Zakończenie roku
godz. 7.00 1) śp. Regina PIASECKA 2) śp. Urszula SZEWCZYK 3) śp. Kazimierz, Władysława, Bronisław KOŁACZYK; Eleonora, Kazimierz MARCINIAK
godz. 17.00 1) Dziękczynna za kończący się rok z prośbą o błogosławieństwo Boże na Nowy Rok dla całej parafii 2) śp. Mirosław NIJAK 3) śp. Krystyna PRZYBYŁA w 1 r. śm.

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search