XXX Niedziela
w ciągu roku
27 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 8.30 śp. Tadeusz KURZAWA
godz. 10.00 1) śp. Irena i Tadeusz KALITA 2) śp. Halina WIATROWSKA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 16.00 śp. Zbigniew JAŚKIEWICZ
godz. 18.30 śp. Ignacy URBANOWSKI w 2 r. śm.

Poniedziałek
28 października 2019 r.
Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Aniela, Zofia, Tadeusz AFELTOWICZ; Olga TOMASZEWSKA 3) O wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Elżbiety i Mariana JĘDROSZKÓW
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz UZAR; Józef SMOLARSKI 2) śp. Tadeusz KAROLEWICZ
godz. 18.00 1) śp. Jerzy WITCZAK 2) śp. Tadeusz KAROLEWICZ

Wtorek
29 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Jadwiga BUGAJNA
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Józef SARNOWSKI
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Teresa i Bronisław TOMASZEWSCY

Środa
30 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Bronisław WOJCIECHOWSKI 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Maria HOFFMANN 2) Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Józia z prośbą o dalsze łaski oraz Boże błogosławieństwo dla niego i jego rodziców
godz. 18.00 1) śp. Krzysztof SIWCZAK 2) śp. Zygmunt BŁASIAK

Czwartek
31 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Roman MAZUR 2) śp. Jadwiga BUGAJNA
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Marianna NOWAK greg.
godz. 18.00 1) śp. Józef ZDUNEK 2) śp. Andrzej TANAŚ

Piątek
1 listopada 2019 r.
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
godz. 7.00 śp. Leonard BARANOWSKI
godz. 8.30 1) śp. Dominik GRELOWSKI; Marianna i Stefan KRALIŃSCY 2) śp. Patryk MIGASIEWICZ w 1 r. śm.
godz. 10.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Marianna NOWAK greg.
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 17.30 Różaniec z wypominkami
godz. 18.30 śp. Józef WAWRZYNIAK

Sobota
2 listopada 2019 r.
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
DZIEŃ ZADUSZNY
godz. 7.00 śp. Genowefa NOWAK
godz. 9.00 1) śp. Zofia FIGIEL 2) śp. Joanna MICHALAK
godz. 15.00 1) śp. Marianna NOWAK greg. 2) śp. Aurelia GOŁYSKA 3) śp. Barbara ROSIAK 
godz. 17.00 Różaniec z wypominkami
godz. 18.00 Za parafian zmarłych w ciągu roku


XXXI Niedziela
w ciągu roku
3 listopada 2019 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 1) śp. Wojciech SPYCHALSKI 2) śp. Daniela KURAS
godz. 10.00 śp. Sławomir PRZYBYLAK
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Eugeniusz NOWICKI w 1 r. śm.
godz. 16.00 śp. Bronisława i Władysław ŁAZAREK
godz. 17.30 Różaniec z wypominkami
godz. 18.30 śp. Marianna NOWAK greg.

 

XXIX Niedziela
w ciągu roku
20 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 8.30 śp. Henryk i Kazimiera GÓRSCY
godz. 10.00 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w j. migowym ZA PARAFIAN
godz. 11.30 śp. Józef i Józefa MILITOWSCY
godz. 13.00 Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Barbary POŚPIECH z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
godz. 16.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.30 śp. Bogdan MAĆKOWIAK

Poniedziałek
21 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Zofia FIGIEL
godz. 15.00 1) śp. Irena LIS 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Juliusz BRAWATA 2) śp. Helena MAJEWSKA

Wtorek
22 października 2019 r.
Św. Jana Pawła II
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Jadwiga BUGAJNA
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) śp. Barbara ROSIAK
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Janina KUCIŃSKA


Środa
23 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Bronisław WOJCIECHOWSKI 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Maria SŁOCZYŃSKA 2) śp. Krzysztof FAR
godz. 18.00 1) śp. Mieczysław WALCZAK w 25 r. śm. 2) śp. Marianna NOGAJ

Czwartek
24 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Zofia FIGIEL 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Maria SŁOCZYŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Magdalena ŁYSZCZAK 2) śp. Heliodor CAJLER

Piątek
25 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Władysława KAŚKOSZ
godz. 18.00 1) śp. Andrzej KOTEWICZ w 3 r. śm. 2) śp. Andrzej KOZŁOWSKI 3) śp. Helena KUCZYK

Sobota
26 października 2019 r. 
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Zofia i Józef PIEŚCIŃSCY; Zofia i Antoni ŁUSZCZEK 2) śp. Michał KURZ 3) śp. Andrzej JANEK
godz. 18.00 1) śp. Jadwiga PIETRUSZAK 2) śp. Marianna w 3 r. śm., Bolesław w 11 r. śm. MUSIAŁ

XXX Niedziela
w ciągu roku
27 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 8.30 śp. Tadeusz KURZAWA
godz. 10.00 1) śp. Irena i Tadeusz KALITA 2) śp. Halina WIATROWSKA
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. s. Teofila KOSTRZAK
godz. 16.00 śp. Zbigniew JAŚKIEWICZ
godz. 18.30 śp. Ignacy URBANOWSKI w 2 r. śm.

 

XXVIII Niedziela
w ciągu roku
13 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Stanisława, Marianna, Rafał, Edward, Jan GARCZAREK
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Maciej HOŁYS
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Edward CEPAK i zmarli z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASOW
godz. 16.00 śp. Stefania i Edward EWIAK
godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej FATIMSKIEJ

Poniedziałek
14 października2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Zofia FIGIEL
godz. 15.00 1) śp. Irena LIS 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Józef JAWOROWICZ 2) śp. Stefania MACIEJCZYK

Wtorek
15 października2019 r.
Św. Teresy od Jezusa
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Antoni, Stanisława, Antoni DZIKOWSCY
godz. 15.00 1) śp. Jadwiga PACHOLCZYK 2) śp. Maria SŁOCZYŃSKA
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Franciszek WANAT

Środa
16 października 2019 r.
Św. Jadwigi Śląskiej
godz. 7.00 1) śp. Roman MAZUR 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Genowefa NOWAK 2) śp. Agnieszka MAKOWSKA w 7 r. śm.; Zygmunt MAKOWSKI
godz. 18.00 1) śp. Janina GAŁĘZKA 2) śp. Magdalena ŁYSZCZAK

Czwartek
17 października 2019 r.
Św. Ignacego Antiocheńskiego
godz. 7.00 1) śp. Jadwiga i Jan MARCZAK; Mirosława i Adam WOJCIECHOWSCY, Helena ANTCZAK 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) śp. Anna, Wacław ŻUBROWSCY i zm. z rodziny
godz. 18.00 1) śp. Tadeusz PACEWICZ w 4 r. śm. 2) śp. Stanisława OLSZANOWSKA

Piątek
18 października 2019 r.
Św. Łukasza Ew.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Maria HOFFMANN
godz. 15.00 1) śp. Krystyna KRASZKIEWICZ 2) śp. Jan TRZECIAK w 6 r. śm., zmarli z rodzin: WROCZYŃSKICH, DRYTKIEWICZ, TRZECIAK KOWALSKICH, MIKOŁAJEWSKICH
godz. 18.00 1) śp. Stefan BARTKOWIAK 2) śp. Janina KUCIŃSKA 3) śp. Lech RUBIŃSKI

Sobota
19 października 2019 r.
Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Jolanta GODŁÓW
godz. 15.00 1) śp. Klara KARBOWA 2) śp. Wanda PINCZEWSKA
godz. 18.00 1) śp. Helena, Stanisław, Jan PIETRUSZKA 2) śp. Joanna DURAS

XXIX Niedziela
w ciągu roku
20 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 8.30 śp. Henryk i Kazimiera GÓRSCY
godz. 10.00 śp. Jan GÓRALSKI
godz. 10.00 Msza św. w dolnym kościele w języku migowym
godz. 11.30 1) śp. ZA PARAFIAN 2) śp. Józef i Józefa MILITOWSCY
godz. 13.00 Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Barbary POŚPIECH z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
godz. 16.00 śp. Józef JAWOROWICZ
godz. 18.30 śp. Bogdan MAĆKOWIAK

 

XXVII Niedziela
w ciągu roku
6 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Maria STAROŃ w 9 r. śm.  2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Franciszka, Kacper, Henryk JEZIERSCY; Kazimierz WALCZAK
godz. 10.00 Msza św. w dolnym k-le w j. migowym ZA PARAFIAN
godz. 11.30 Dziękczynna w dniu urodzin Marianny GRZESIAK z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 zm. z rodzin: FILIPOWICZ, SIBIŃSKICH, SOBCZAK, BŁASZCZYK, JUDA
godz. 16.00 śp. Henryka KUBIK w 6 r. śm.; Krzysztof NOWAK w 11 r. śm.
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Stanisława i Sylwester NOWAKOWSCY

Poniedziałek
7 października2019 r.
NMP Różańcowej
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Krzysztof FAR
godz. 15.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) śp. Magdalena ŁYSZCZAK 2) śp. Janina GAŁĘZKA

Wtorek
8 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Hieronim NOWACZYK
godz. 15.00 1) śp. Wincenty i Stanisława GÓRECCY; Józef i Rozalia KOZICA 2) śp. Irena LIS
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Janina PIETRZAK

Środa
9 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Marian KOZERA
godz. 18.00 1) śp. Anna WOJCIECHOWSKA 2) śp. Józefa KOWALSKA

Czwartek
10 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Józef SARNOWSKI 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) śp. Barbara SOBAŃSKA
godz. 18.00 1) śp. Magdalena ŁYSZCZAK 2) śp. Grzegorz GŁĘBOWSKI 3) śp. Wincenty BERA

Piątek
11 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Aurelia GOŁYSKA 2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary, Katarzyny i Krystyny oraz dla ich rodzin
godz. 18.00 1) śp. Jerzy ZAPART 2) śp. Stefania MACIEJCZYK 3) śp. Helena KUCZYK

Sobota
12 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Krzysztof SPAŁKA 2) śp. Beata ADAMOWICZ 3) śp. Bożenna OGRODNICZAK w 1 r. śm.
godz. 18.00 1) śp. Helena JANUSZKIEWICZ 2) śp. Konrad WOJCIECHOWSKI w 1 r. śm. 3) śp. Jadwiga SMOLICKA

XXVIII Niedziela
w ciągu roku
13 października 2019 r.
godz. 7.00 śp. Stanisława, Marianna, Rafał, Edward, Jan GARCZAREK
godz. 8.30 śp. Henryk i Kazimiera GÓRSCY
godz. 10.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Maciej HOŁYS
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 Edward CEPAK i zmarli z rodz. CEPAKÓW i SKOCZYLASOW
godz. 16.00 śp. Stefania i Edward EWIAK
godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej FATIMSKIEJ

 

XXVI Niedziela
w ciągu roku
29 września 2019 r.
godz. 7.00 śp. Agnieszka KOŁODZIEJ w 3 r. śm.
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Zenobia MAŚLAK
godz. 11.30 1) Dziękczynna w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Bartosza i Honoraty z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2) ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Jerzy ZAPART
godz. 16.00 śp. Marianna i Stefan FILIPOWICZ
godz. 17.00 SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE w ramach Forum
godz. 18.30 śp. Marianna i Henryk WROTKOWSCY

Poniedziałek
30 września 2019 r.
Św. Hieronima
godz. 7.00 1) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg. 2) śp. Michał KURZ
godz. 15.00 1) śp. Anna i Michał CHOJNACCY 2) śp. Zbigniew RYBCZYŃSKI
godz. 18.00 1) śp. Helena MAJEWSKA 2) śp. Stanisława i Eugeniusz KLIMIŃSCY; Jadwiga i Bolesław WRONIECCY

Wtorek
1 października 2019 r.
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
godz. 7.00 1) śp. Janina WÓJCIAK greg. 2) śp. Ewa KWIDZIŃSKA greg.
godz. 15.00 1) śp. Barbara WAPIŃSKA 2) śp. Genowefa NOWAK
godz. 18.00 1) Msza św. nowennowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Leszek PIETRZAK


Środa
2 października 2019 r.
Św. Aniołów Stróżów
godz. 7.00 1) śp. Józef SARNOWSKI 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Barbara SOBAŃSKA 2) śp. Rozalia i Stanisław GÓRECCY; Helena i Stanisław KWIDZIŃSCY
godz. 18.00 1) śp. Sebastian WAWRZYNIAK 2) śp. s. Teofila KOSTRZAK

Czwartek
3 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Krzysztof FAR 2) śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Genowefa NOWAK 2) śp. Barbara SOBAŃSKA
godz. 18.00 1) śp. s. Teofila KOSTRZAK 2) śp. Jerzy ZAPART

Piątek
4 października 2019 r.
Św. Franciszka z Asyżu
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Tadeusz KAROLEWICZ 2) śp. Marianna, Bolesław i zm. z rodzin:  DOMINIAK, KURDYK, SOBOLEWSKICH
godz. 16.00 Msza ślubna: Magdalena i Łukasz
godz. 18.00 1) śp. Helena MIKOŁAJCZYK 2) śp. Tadeusz NOWACKI; Stanisława, Kazimierz, Jan, Tomasz LUBECCY 3) śp. Magdalena ŁYSZCZAK

Sobota
5 października 2019 r.
Św. Faustyny
godz. 7.00 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 15.00 1) śp. Anna BARTOSIK 2) śp. Karol NOWAK  3) śp. Krystyna, Maria, Tomasz, Lesław STARAK
godz. 18.00 1) śp. Andrzej KRATTA 2) śp. Wojciech BOROWSKI w 10 r. śm.

XXVII Niedziela
w ciągu roku
6 października 2019 r.
godz. 7.00 1) śp. Maria STAROŃ w 9 r. śm.  2) Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Janina WÓJCIAK greg.
godz. 10.00 śp. Franciszka, Kacper, Henryk JEZIERSCY; Kazimierz WALCZAK
godz. 10.00 Msza św. w dolnym k-le w j. migowym ZA PARAFIAN
godz. 11.30 Dziękczynna w dniu urodzin Marianny GRZESIAK z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 zm. z rodzin: FILIPOWICZ, SIBIŃSKICH, SOBCZAK, BŁASZCZYK, JUDA
godz. 16.00 śp. Henryka KUBIK (kobieta) w 6 r. śm.; Krzysztof NOWAK w 11 r. śm.
godz. 17.00 KONCERT ORGANOWY w dolnym kościele
godz. 18.30 śp. Stanisława i Sylwester NOWAKOWSCY

 

Dane adresowe

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
Diecezjalne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Adama Asnyka 54-56, 62-800 Kalisz
tel.: 62 766 50 01

Konto: PKO BP 61 1020 2212 0000 5102 0085 6559

© 2016-2019 Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
(strona w trakcie przebudowy)

Search